Sedmi Oscary oceněný film Všechno, všude, najednou na TV programu CANAL+ Action

Akční sci-fi komedie Všechno, všude, najednou ovládla letošní Ceny Akademie a získala sedm Oscarů včetně těch za nejlepší film, scénář, režii i herečku v hlavní roli. Nenechte si ujít mimořádnou příležitost v klidu si vychutnat tuhle filmovou senzaci!  Všechno, všude, najednou vysílá  nový TV program CANAL+ Action v pátek 17. března od 21.55 a ve středu 29. března od 23.15.  

Režiséři Dan Kwan a Daniel Scheinert s radostí a humorem vyprávějí příběh o ženě středního věku, která se náhle z nepříjemné schůzky na finančním úřadě ocitne v několika paralelních vesmírech. Všude a v jeden čas najednou prožívá zběsilé dobrodružství. Má totiž schopnost prostupovat souběžnými vesmíry, nasávat v nich schopnosti a dovednosti svých paralelních já a ty pak pro záchranu všech světů použít. V hlavní roli chudé majitelky prádelny exceluje Michelle Yeoh. Film Všechno, všude, najednou už má vedle Oscarů řadu dalších prestižních ocenění, jsou mezi nimi i Zlaté glóby, Chritics’ Choice Awards, Screen Actor’s Guild Awards, Independent Spirit Awards či BAFTA.

Všechno, všude, najednou je jedním z řady atraktivních titulů, se kterými vstupuje na obrazovky nový TV program CANAL+ Action. Program plný akčních filmů a seriálů v českém znění divákům přináší mezinárodní mediální společnost CANAL+.  CANAL+ Action je od 28. února dostupný prostřednictvím satelitní i internetové televize platforem Skylink a freeSAT. Od 1. března také u poskytovatelů T-Mobile, Slovak Telekom a DIGI TV. Novou stanici si mohou po celý březen vyzkoušet všichni zákazníci Skylinku, freeSATu a T-Mobilu bez ohledu na zakoupený balíček.

Trailer k filmu: www.youtube.com/Všechno, všude, najednou

CANAL+ je jedna z největších mediálních značek na světě a přední evropský hráč v produkci a distribuci televizního obsahu. Působí ve více než 40 zemích a po celém světě má celkem 22 milionů předplatitelů. V České a Slovenské republice vysílá TV programy CANAL+ Sport s přenosy z anglické Premier League a CANAL+ Action zaměřený na akční filmy a seriály.

You may also like...