Seriál ZOO se po prázdninách opět roztáčí ve velkém

Patří k nejoblíbenější milenecké dvojici ze seriálu ZOO, a právě oni dva měli hned první den plno práce. Michaela Pecháčková coby Sid a Šimon Bilina jako Adam opět oblékli své pracovní mundúry ze safari a pustili se do dalších dílů. A prý byl ten návrat po měsíční pauze na chvilku dost krušný.

Měsíc zely ateliéry, kde se natáčí ZOO, prázdnotou, ale teď už se pilně pracuje na nových dílech. „Návrat před kameru byl malinko tvrdý. Připadá mi, jako bychom začínali znovu. A učení se textů? Přiznám se, že mi to do hlavy moc nešlo. Trvalo mi mnohem déle se je naučit než před prázdninami. Nějak jsem ztratila ten rytmus a všechno šlo prostě pomaleji. Jinak jsem se na natáčení těšila moc, ale velká facka pro mě bylo to ranní vstání v pět. Na to jsem si ráda odvykla,“ přiznala hned po prvním natáčecím dnu Michaela Pecháčková, která celý den točila se Šimonem Bilinou. „První natáčecí den byl dobrý, protože režisér Libor Kodad byl v dobré náladě, a tak bylo všechno fajn. Padaly vtípky, a dokonce Lucie Polišenská vymyslela na Libora jednu vtipnou přezdívku,“ usmívá se Adam Haďák Hruška a přiznává, že se mu texty na rozdíl od Míši učily dobře. „Šlo to jako po másle, protože jsem přes léto jedl bylinky Brahmi, které mají rádi budhističtí mniši. Všechno mi šlo do hlavy lépe.“


Když jsou tihle dva na place, nejednoho příznivce ZOO zajímá, jak to jejich seriálová já budou mezi sebou mít. „No, co bych vám řekl. Haďák má velké a křehké srdce, jen ta slupka je tvrdá a puká pomalu,“ směje se herec a přehazuje to tajemství raději na kolegyni. „No, bude to boj! Trochu o lásku, trochu o prostor a trochu o soukromí. Všichni v rodině nebudou jásat z toho, že se Sid dala dohromady s Haďákem, který se nebude zdát dobrou partií pro rodinu Novotných. Ale jak se to říká? Láska hory přenáší, a tak bude Sid aAdama nosit,“ směje se herečka.

Foto: FTV Prima

You may also like...