Soutěž Souboj nevěst vyhrála první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová

Osmý ročník soutěže Souboj nevěst proběhl v sobotu 13. dubna a mezi sebou se utkalo devět finalistek, které bojovaly o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Po sečtení hlasů poroty a diváckých SMS se vítězkou stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová. Stala se tak již osmou nevěstou, která si ze soutěže odnáší do manželství krásné věno!

Během slavnostního finálového večera si mohli všichni přítomní hosté v NH Hotels Prague City vychutnat vystoupení zpěvačky Michaely Noskové, která zazpívala píseň z muzikálu Robinson. „Momentálně nic podobného nehrozí, ale když už bych měla zase říci ANO, pak by to musel být vztah už jen doživotní. Ne opět nějaká krátká povídka, jen a pouze pořádný román. Něco jsem si už zažila a prožila, a tedy když ještě jeden vztah, tak opravdu trvalý,“ prozradila Nosková.

Večerem všechny přítomné již tradičně provedla moderátorka Tereza Tobiášová. Patronkami tohoto ročníku byly Česká Miss World Natálie Kotková a blogerka a gamerka Naomi Adachi. „Každá žena se nejvíc těší na ty krásné šaty, které navléknete na sebe jednou, maximálně dvakrát. Já je na sobě měla už minimálně třicetkrát. Ale nejvíc jsem je na nosila v pubertálním věku, když jsem přecházela z dětského modelingu do toho teenage. Takže já už to mám za sebou, maminka mě už několikrát jako nevěstu viděla, i u toho brečela,“ smála se Natálie Kotková, která dál dodala, že teď už má delší dobu se svatebními šaty pauzu.

Soutěž Souboj nevěst není o kráse, ale o schopnostech nevěst stát se skvělými manželkami. Jde o jedinečnou zábavnou soutěž, podporující institut manželství a rodinu. Každoročně má i charitativní podtext. Letos byl výtěžek ze všech zaslaných SMS věnován nadaci Pink bubble, jenž se stará o onkologicky nemocné děti. A co všechno si vlastně odnesla vítězka? Zapůjčení luxusního karavanu Finaso s.r.o. na svatební cestu, zapůjčení svatebních a společenských šatů ze svatebního Salónu Agnes, šperk Sara Collection, rozlučku se svobodou v Showroomu TS, voucher do salónu krásy Aurum Clinic, luxusní pobyt od NH Prague City hotel, svatební dort na zakázku od Anny Magdaleny, výživový plán od Cambridge Weight Plan a spousty dalších cen. „Jsem strašně šťastná, že jsem vyhrála. I kdybych nevyhrála, byla tady opravdu skvělá parta holek, moc jsme se podporovaly a přály si to navzájem. Vítězky jsme ale všechny, nejen já. Každá máme svého vytouženého partnera, kterého si zanedlouho vezmeme za muže,“ smála se vítězka Táňa.

Přihlásit do dalšího ročníku a stát se Nevěstou roku 2020 můžete již teď. Více naleznete na www.soubojnevest.cz

Foto: Petr Brodecký

You may also like...