Speciality Liqvére jsou v novém kabátě

Oblíbené tradiční blatenské speciality Liqvére se mohou pochlubit novými lahvemi. Je libo griotka, tuzemák nebo zelená? Nově se kromě perfektního chuťového zážitku i pokocháte novým vzhledem.    

Společnost Premier Wines & Spirits vám přináší ty nejkvalitnější produkty, a Zámecká palírna a pivovar Blatná je pro kvalitní díla jako stvořený. Zámecká palírna má na svém kontě jeden tekutý poklad vedle druhého. A jinak tomu není ani u Liqvére, kde si na své přijdou všichni vyznavači tradičních českých lihovin. Tradiční tuzemák nebo griotka je radost degustovat a zelená rozproudí krev na nejedné oslavě. Nová podoba je nejen o etiketě, kde najdete mimo varianty i čápa, který každoročně hnízdí na komíně palírny, ale je i o speciálních lahvích z granulovaného skla, které svým vzhledem perfektně odliší.

Poctivá Griotka je vyrobena z kvalitních přírodních složek jako jsou višňová šťáva, třešňový destilát a velejemný líh. Pro exkluzivní chuťový zážitek v drinku doporučujeme v kombinaci s tonikem Thomas Henry Bitter lemon.

Zelená peprmintka má v našich srdcích zvláštní místo, kdy si ji rádi dáme při každé malé i velké oslavě. Je vyrobena z kvalitních přírodních ingrediencí a obsahuje pouze 20 % alkoholu. Najdete v ní zároveň vinný destilát a extrakt z máty peprné, který dodává zelené její typickou charakteristiku.

Tuzemák najdeme snad v každé české domácnosti a známe pro něj celou řadu využití. Klíčové jsou jeho kvalitní ingredience, při výrobě byl použit kvalitní obilný líh a extrakt vanilky z Jamajky. Chuť je jemná a plná, výborně si ho vychutnáte i v drinku s fritz-kolou.

Celou novou řadu Liqvére v novém pořídíte na webových stránkách www.1er.cz.

You may also like...