Speciální kavárna Starbucks Reserve store slaví první výročí

Speciální Starbucks kavárna zaměřená na výjimečné druhy kávy má za sebou úspěšný první rok. Od slavnostního otevření v září loňského roku si ve Starbuck Reserve vychutnaly prémiový kávový zážitek stovky tisíc zákazníků.

První Starbucks Reserve store v Jungmannově ulici v Praze přivítal své první zákazníky 21.9. 2018. Od té doby jich zde bylo obslouženo odhadem 300 tisíc. Kavárnu vyhledávají zejména kávoví gurmáni,  kteří si potrpí na výjimečnost – ať už jde o metodu přípravy,  nebo o vzácné druhy kávy, které jinde nejsou k dostání. Kavárny Starbucks nakupují pouze nejlepší 3 % z kávy pěstované po celém světě a jen 3 % z tohoto množství tvoří kávy Reserve, jde tedy o ty nejlepší z nejlepších.

Vedle klasického baru s nabídkou dobře známých druhů kávy je zde k dispozici Reserve bar, kde lze kávu připravit alternativními metodami clover, syphon, pour-over a chemex.

Zákazníci si Starbucks Reserve oblíbili kvůli působivému designu, dobré lokalitě a samozřejmě kvůli jedinečné kávě v limitovaných nabídkách. Zkušení baristé jim díky alternativním způsobům přípravy dokáží zprostředkovat jedinečný zážitek Starbucks a nabídnout kávu přesně podle jejich individuální chuti.

„Jsme opravdu rádi, že si tolik zákazníků našlo za rok cestu zajít do naší první Reserve kavárny v Čechách. Zákazníci si často udělají čas na degustaci kávy, při které ochutnají všechny Reserve kávy připravené všemi možnými metodami , a to jak v horké, tak v ledové verzi,” říká Lukáš Porazil, regionální ředitel Starbucks pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. „Každá káva Reserve vypráví svou charakteristickou chutí a originálním zpracováním neopakovatelný příběh pěstitelů a lidí, kteří ji pomohli stvořit.“

Ze speciální nabídky Starbucks Reserve store jsou nejprodávanějšími nápoji Nitro Cold Brew, Pour Over a Clover, celkové prvenství si drží Grande Caffe Latté. Kromě kávy Reserve a kompletní nabídky nápojů a pochutin Starbucks je v kavárně Reserve dostupná i speciální kolekce Reserve tumblerů, hrnečků a tašek.

You may also like...