Společnost Emirates pořádá v Praze Den otevřených dveří pro nábor palubní posádky

Největší mezinárodní letecká společnost Emirates hledá vhodné kandidáty na pozice palubních průvodčích, kteří by se připojili ke stávajícímu multikulturnímu týmu. Aerolinka se sídlem v Dubaji pořádá Den otevřených dveří pro nábor palubních průvodčích z České republiky dne 17. září 2022 od 9h30 v Holiday Inn Prague Congress centre (Na Pankráci 15/1684, 140 00 Praha 4, Nusle).

Letecká společnost hledá kandidáty, kteří mají vášeň pro poskytování služeb v oblasti pohostinství a zároveň mají chuť vytvářet jedinečné cestovatelské zážitky pro zákazníky. Bezpečnost je jednou z nejvyšších priorit Emirates, ideální kandidáti by tak měli vykázat připravenost efektivně řídit služby na palubě letadla a bezchybně provádět bezpečností postupy. Všichni členové palubní posádky Emirates získávají prvotřídní proškolení v nejmodernějším zařízení letecké společnosti v Dubaji. 

Uchazeči mohou na Den otevřených dveřích přijít přímo, s sebou je nutné přinést aktuální životopis v angličtině a nedávnou fotografii. Pro jednodušší průběh celého procesu se však kandidátům doporučuje předběžná registrace zde. Ti, kteří se nestihnou registrovat předem, tak mohou učinit při návštěvě na Dni otevřených dveří v Holiday Inn Prague Congress centre. Další informace o požadavcích na výběrové řízení naleznete na emirates.com/careers. Uchazeči by si na náborový den měli vyhradit celý den. Kandidáti, kteří se dostanou do užšího výběru, budou informováni o časech dalšího hodnocení a pohovoru ve stejný den. 

Globální tým palubních průvodčích společnosti Emirates zastupuje celkem 160 národností, což odráží zastoupení zákaznické základny z celého světa a její mezinárodní působení ve více než 130 městech napříč šesti kontinenty.  Letecká společnost je největším světovým provozovatelem letadel Boeing 777 a Airbus A380, její moderní flotila zahrnuje více než 200 širokotrupých letadel.

Emirates nabízí kandidátům vynikající kariérní příležitosti, špičková školicí zařízení a zaměstnanci profitují ze široké škály vzdělávacích programů. Celá posádka Emirates sídlí v moderním, kosmopolitním městě Dubaji a čerpá atraktivní zaměstnanecké balíčky. Ty zahrnují řadu výhod, jako je plat bez daňového zatížení, bezplatné ubytování, bezplatnou dopravu do a z práce, rozsáhlé zdravotní krytí a stejně tak exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Rostoucí globální síť Emirates nabízí cestovní příležitosti napříč šesti kontinenty, ty mohou využívat palubní průvodčí také díky cestovním výhodám pro sebe i své rodiny a přátele, a to do všech destinací, kam letecká společnost létá.

Emirates zajišťuje letecké spojení mezi Českou republikou, Dubají a dalšími navazujícími destinacemi od roku 2010 a v současné době nabízí do a z Dubaje/Prahy denní spoj.   

You may also like...