Společnost Mattoni 1873 spustila v  říjnu e-shop se svými produkty a rozváží již po celé republice

Největší středoevropský výrobce nealkoholických nápojů Mattoni 1873 spustil v létě e-shop se svými produkty. Minerální vody, ochucené nápoje a další výrobky ze svého portfolia doručoval zprvu zákazníkům v Praze. Nyní expanduje i do krajských měst a láká na dopravu zdarma!

Vytvořením digitálního prodejního kanálu vyšla Mattoni 1873 vstříc zákazníkům v době karanténních opatření. Realizace se nastartovala rychle a během tří měsíců vznikla nová platforma pro přímý online prodej. První rozvozy putovaly po Praze a okolí.

Nový e-shop je určen všem, kteří si potřebují zajistit nápoje rychle, snadno a s doručením až ke dveřím. Disponujeme širokým portfoliem nealkoholických nápojů včetně oblíbených snacků, takže si vybere opravdu každý a do konce října mu zboží doručíme zdarma,“ popisuje zacílení e-shopu Ondřej Postránský, ředitel strategického marketingu Mattoni 1873.

Doručení do druhého dne, doprava zdarma a hygienická opatření

Minimální objednávka jsou 3 balení a kurýři jsou schopni produkty doručit i do druhého pracovního dne. V první fázi byl rozvoz jen po Praze a okolí, ode dneška – tedy 14. 10. 2020 – rozšiřuje firma rozvoz do větších měst ve všech krajích. A do konce října navíc s doručením zdarma. Standardně pak platí zákazník za menší nákup 49 Kč a doručení zdarma získá až při objednávce nad 799. Mattoni 1873 dbá na bezpečnost, proto zachovala hygienická opatření platná v době karantény. Kurýři mají jednorázové roušky a rukavice, mezi každým závozem se vozy dezinfikují.

Seznam měst: https://eshop.mattoni1873.cz/faq

Více než e-shop s nápoji

Cílem vlastního e-shopu je být blíže spotřebitelům a nabízet služby s přidanou hodnotou. Kromě prémiových produktů má Mattoni 1873 pro své zákazníky připraveny dárkové předměty, zajímavé soutěže a speciální produktové kampaně s možností výher. Právě například zde běží Pepsi Retro kampaň. E-shop nabízí kromě minerálních vod Mattoni a Magnesia i další produkty Mattoni 1873 – ochucené nápoje, džusy, produkty Pepsi a snacky.

Mattoni 1873, skupina kolem mateřské společnosti Mattoni 1873 a. s. (do 31. 1. 2020 Karlovarské minerální vody, a.s.) je největším distributorem nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Ambicí skupiny
je přinášet díky skvělým značkám a úspěšné tradici lidem do života osvěžení, nyní i v budoucnu.

Kořeny skupiny sahají do roku 1873, ke karlovarskému rodákovi Heinrichu Mattonimu. Novodobé kapitoly se začaly psát v 90. letech díky výrazným investicím nových majitelů, italské rodiny Pasquale.

Foto: Mattoni

You may also like...