Street Floorball League zavítá v neděli na Výstaviště do Holešovic

Česká metropole ožije o nadcházející neděli 13. srpna florbalem. Na Výstavišti v Holešovicích se bude konat v pořadí již pátý turnaj Street Floorball League. Kromě florbalových bitev pod širým nebem nabídne spoustu doprovodného programu a také zábavy pro všechny návštěvníky turisticky velmi lákavé oblasti Prahy.

Celý program odstartuje v 10.00 dopoledne. Kromě atraktivních duelů florbalistů, kteří se do největšího města v Česku sjedou ze všech koutů, bude připraven speciální program, který nadchne i náhodné kolemjdoucí.

Do programu se zapojí i spolupořádající superligový klub FbŠ Bohemians. Na jeho stanovišti vyroste skákací hrad a bude připravena aktivita zaměřující se na sportovní dovednosti. Sportovní masáže zdarma se budou provádět u stánku Oborové zdravotní pojišťovny, přičemž na místě bude také odpočinková Funzóna s výstavou historie Českého florbalu. Připraveno je i občerstvení, o nějž se postarají partneři projektu Bageterie Boulevard a pivovar Holba.


I v Praze budou moci návštěvníci unikátní turnajové série přispět na konto organizace Haima, jež pomáhá onkologicky vyléčeným dětem v zapojení zpět do normálního života. Podpořit ji mohou vhozením vratného kelímku do přistaveného Haima boxu, kdy každý kelímek znamená příspěvek 50 korun na účet nadace.

Na nejlepší týmy turnaje následně čekají atraktivní ceny. Jde například o voucher v hodnotě 10 000 Kč na nákup florbalového vybavení od společnosti Florbalexpert, kartony piva od partnerského pivovaru Holba nebo ceny z fanshopu Českého florbalu. Rozdávat se budou také unikátní udržitelné medaile z vyrobené z použitého florbalového vybavení, jako jsou prasklé míčky nebo čepele.

You may also like...