Svatba nad Staromákem má své kouzlo

Bauer Hotel Group pečuje v centru Prahy hned o několik skvostných památek, které slouží horeka segmentu. Terasa U Prince je jednou z nich. Kdo by neznal toto ikonické místo s výhledem na Staroměstské náměstí. Právě zde se odehrávají příjemné snídaně, báječné obědy a romantické večeře. Kromě toho se zde konají firemní setkání a také svatby.

Své ano si pár může říci přímo na Terase U Prince, a přitom se kochat romantickým výhledem. Menší či větší svatba, vše je možné. Výhodou je, že je Terasa U Prince celý rok v provozu a zastřešená, tudíž špatné počasí neexistuje. Na jednom místě lze uskutečnit obřad i sváteční tabuli. O patro níže pak ubytovat rodinu. Vše na jednom místě s možností skvělého gastronomického zážitku a jedinečné atmosféry   a nepřeberného množství fotogenických zážitků na terase či v blízkém okolí.

Na Terase U Prince se uskutečnilo už několik svateb a všechny byly do detailu dotažené. Provedeme snoubence krásným dnem. Když druhý den odchází jako novomanželé, celým domem U Prince se line láska,“ dodává event manager Martin Kalicher.

Svatba nad Staromákem má své kouzlo!

You may also like...