Svatomartinský pivovar Velké Popovice s vůní husí paštiky a degustací piva

V pivovaru Velké Popovice si o svatomartinském víkendu přijdou na své i milovníci tradičního zlatavého moku! V sobotu 13. a v neděli 14. listopadu od 11, 13 a 14 hodin jsou na programu speciální prohlídky s vůní husí paštiky a rozšířenou degustací piva.

Návštěvníci se dozvědí mnoho zajímavého o bohaté historii pivovaru, seznámí se s výrobou piva a surovinami, které se pro velkopopovické pivo používají, uvidí stáčírnu lahví a sudů, expozici pivních obalů a na závěr pozdraví maskota pivovaru kozla Oldu. V historické varně z roku 1928 všechny zletilé čeká ochutnávka poctivého piva Velkopopovický Kozel 11 a Čokoládový Chilli Stout s příměsí kakaových bobů, který byl uvařen rovněž v pivovaru Velké Popovice. A k zakousnutí se můžete těšit na neodolatelnou husí paštiku.

V Kozlím obchůdku na nádvoří pivovaru bude připravena nová zimní kolekce se stylovými bundami, mikinami, polotriky či pruhovanými ponožkami přímo od Kozla. V prodeji bude mimořádně také čerstvě stočené pivo Mistrův ležák v jednolitrových plechovkách.

Předprodej vstupenek na speciální prohlídky na https://tickets.prazdroj.cz/prohlidka-pivovaru

You may also like...