Těšte se na každý nový den s pomocníky od Potten & Pannen – Staněk

Do ložnice se vkrádají první paprsky slunce. Začíná nový den a s ním životní kolotoč s dětmi, prací nebo školou. Povinnostem sice neutečeme, ranní probuzení si ale můžeme zpříjemnit. Cítíte tu vůni upražené kávy, křupavého chleba a ovocného smoothie? To na vás už v kuchyni čekají pomocníci z Potten & Pannen – Staněk. Je čas vstát a jít si plnit sny!

​​KitchenAid, Artisan kávovar

Káva dělá den. S pákovým kávovarem Artisan od společnosti KitchenAid vykouzlíte cappuccino a espresso stejně dobře jako profesionální barista. V kovovém těle s elegantním designem najdete chytré teplotní senzory, profesionální portafilter, nízkotlakou preinfúzi nebo italskou tlakovou pumpu o výkonu 15 barů. Snadno tak připravíte dvě dávky kávy najednou. Součástí balení je nerezový džbánek na mléko, pěchovač nebo čtyři vyměnitelná sítka. Novinku v pěti barvách pořídíte v prodejnách Potten & Pannen.

Chlebník Emile Henry s dřevěným víkem, objem 6,5l, křídový

Vláčný uvnitř s křupavou kůrkou na povrchu. Odzvonilo kovovým či plastovým chlebníkům, případně chlebu v sáčku. Rodinná manufaktura z francouzské oblasti Burgundsko vytvořila stylový chlebník, jenž je vyroben z ryze přírodních materiálů tak, aby dokázal zajistit přirozenou cirkulaci vzduchu tolik potřebnou pro udržení křupavé kůrky. Zatímco spodní část tvoří keramika, která je uvnitř neglazovaná, čímž perfektně absorbuje vlhkost, víko je vyrobeno z bukového dřeva a po jeho otočení se z něho rázem stane designové prkénko. To je na řezné straně rýhované, ať už pro zachycení drobečků, nebo pro řez optimální tloušťky krajíce. 

​​KitchenAid, překapávač na kávu

Čeká na vás hromada povinností? V tom případě potřebujete opravdovou vzpruhu! Překapávač na kávu KitchenAid se spirálovými tryskami vám vmžiku připraví až dvanáct dávek kávy různé intenzity s možností automatického startu i dvěma délkami přípravy. Nechybí ani ohřívací deska, která udrží nápoj teplý až po dobu 40 minut. Během překapávání si kávu můžete kdykoliv dolít, případně celý proces jednoduše zastavit. Novinku ve čtyřech odstínech naleznete v prodejnách Potten & Pannen.

KitchenAid Artisan, mlýnek na kávu

Probuďte se do rána provoněného kávou. S mlýnkem na kávu Artisan s nerezovými mlecími kameny od společnosti KitchenAid bude radost vstávat. Pochlubit se může až 70 možnostmi nastavení hrubosti mletí, technologií chytrého dávkování pro správné množství kávy nebo intuitivním ovládáním. Díky integrovanému portafilteru snadno rozezná vhodný počet šálků či dávek espressa. Výhodou je také vyjímatelná horní násypka, jež je opatřena UV filtrem a vzduchotěsným víkem, čímž prodlužuje čerstvost i aroma kávových zrn.

Emile Henry džbánek, slonová kost

Na zeleninové smoothie, vodu s mátou nebo teplý čaj. Elegantní džbánek francouzské značky Emile Henry bude ozdobou prostřeného stolu, ať už svou rodinu či přátele pozvete na nedělní snídani, či dopolední brunch. Keramika navíc nepohlcuje pachy ani chutě, takže váš nápoj bude vždy čerstvý.

Všechny pomocníky zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz.

You may also like...