Tipy, jak strávit Velikonoce i trochu netradičně

Neprožíváte úplně Velikonoce a tradiční velikonoční zvyky? Tak to tady zabalte a užijte si liduprázdné pláže, párty, relax nebo romantiku s přítelkyní. Za pouhé 4,5 hodiny letu se můžete opalovat na písečné pláži u moře a vyměnit tak každodenní shon za odpočinkový nebo dobrodružný útěk s partnerkou nebo přáteli. Egypt si získá ty, kteří ocení úchvatné korálové útesy plné neuvěřitelné barevné fauny a flory. Odletět můžete již dříve a užijete si navíc 4 dny volna a prázdné pláže!

Romantický velikonoční pobyt v hotelu Kaisol Romance

Vyberte si romantický hotel Kaisol Romance, který nabízí nekonečné výhledy na moře a bílé písečné pláže. Ponořte se do klidné atmosféry a užívejte si masáže, spa, večeře pod hvězdami a romantické procházky po pobřeží. Nechte se unést exotickou atmosférou Egypta a objevte krásy Rudého moře. Prožijte nezapomenutelný pobyt plný nových zážitků a vzpomínek na celý život. Pokud milujete korály a dáváte přednost klidnější dovolené, zcela si vás získá hotel Aurora Bay Resort v Marsa Alam.

Velikonoce ve znamení luxusní relaxace v hotelu Premier Le Reve Hotel & Spa

Vydejte se do luxusního hotelu & spa Premiere Le Reve, který nabízí širokou škálu wellness služeb a uvolňujících masáží s použitím nepřeberné palety vůní a olejů. Nechte se hýčkat a dopřejte svému tělu a mysli zasloužený odpočinek a regeneraci u bazénů se sladkou i slanou vodou. Takto strávenými velikonočními svátky obnovíte energii, oživíte mysl a vytvoříte harmonii s okolním prostředím. Koneckonců, každá žena si zaslouží odpočinek a čas sama pro sebe.


Velikonoce v párty hotelu plném zábavy

Ten, kdo dává přednost prožití Velikonoc ve víru zábavy, si jistě zvolí párty hotel Meraki Resort v Hurgádě, který nabízí CK Blue Style. Dny zde můžete trávit na nádherných plážích, šnorchlovat a objevovat podmořský svět Rudého moře. Jakmile nastane noc, přesunete se do hotelového klubu, kde vás čekají živá hudební vystoupení, DJs a noc plná tance. Užijte si kombinaci relaxace a vzrušení na písečných plážích či tanečním parketu.

Velikonoční pobyty a párty najdete v nabídce CK Blue Style

Foto: Blue Style

You may also like...