Toyota podporuje dovolenou v Čechách, rozdává tankovací karty

Automobilka Toyota se rozhodla podpořit letošní trend, kdy velká část Čechů stráví svou dovolenou v tuzemsku. V rámci kampaně Počesku bude k prodaným vozům v rámci akční nabídky Best od tohoto pátku rozdávat CCS karty na čerpání paliva v hodnotě 5 000 korun.

Vedle nabité CCS karty zákazníci získají od Toyoty ještě zlevněné příslušenství, nosiče kol. Kampaň Počesku doplňuje stávající akční nabídku nových vozů Best, která poskytuje velmi výrazné slevy na téměř všechny modely Toyoty od Ayga po RAV4. Většina vozů z nabídky je navíc skladem k okamžitému odběru.

„Zřejmě většina obyvatel ČR bude letos kvůli dozvukům epidemie více cestovat po naší krásné republice a v tom jsme se je rozhodli podpořit. Nejen, že u nás získají nový vůz za bezkonkurenčních podmínek včetně výhodného financování s možností odkladu splátek až o tři měsíce, ale ještě s ním budou moci díky nabité CCS kartě zdarma procestovat křížem krážem celou republiku,“ říká generální ředitel českého zastoupení Toyota a Lexus Martin Peleška.

Na cestování po ČR se zaměřila i marketingová kampaň, v rámci které Toyota připravila cestovatelský seriál s tipy na více než 40 zajímavých míst, které mohou lidé v rámci České republiky navštívit.

You may also like...