Divadlo Viola pořádá předposlední streamové setkání, tentokrát s Hanou Maciuchovou a Tomášem Vondrovicem

Předposlední v řadě streamovaných setkání z Divadla Viola, kterými provází Robert Tamchyna, bude ve středu 20. května od 20h věnováno především poezii a divadlu. Společně s herečkou Hanou Maciuchovou a básníkem a režisérem Tomášem Vondrovicem připomeneme nejen jejich dlouholetou spolupráci ve Viole, ale také to nejlepší z historie někdejší poetické vinárny. Hana Maciuchová otevře knižní výběr svých oblíbených básní, Tomáš Vondrovic otevře dobré víno a vedle vlastních sbírek poezie zalistuje pamětí, která připomíná právě ve Viole inscenace s Borisem Rösnerem, Miroslavem Moravcem nebo Jiřím Langmajerem v hlavních rolích.

Stream vysílá Viola na svém profilu na Facebooku https://www.facebook.com/divadloviola/  a záznamy všech setkání umisťuje také na Youtube https://www.youtube.com/user/DivadloViola

Otázky mohou diváci pokládat v průběhu přímého přenosu na Facebooku nebo psát i předem na mail: info@divadloviola.cz.

Virtuální vstupenku jako vyjádření podpory je možné pořídit na https://www.donio.cz/Viola

https://www.facebook.com/divadloviola/
https://www.youtube.com/user/DivadloViola
https://twitter.com/DivadloViola/status/1246872129670348801

Divadlo Viola se na divadelní mapě Prahy těší výlučnému postavení. Někdy bývá trefně označována jako nejmenší velké divadlo v Praze. Nikdy neměla stálý herecký soubor, ale vždy zde vystupovaly velké herecké hvězdy. Útulný prostor nevelkého sálu přímo v centru metropole, na Národní třídě, je už 56. sezonu dějištěm intimních setkávání diváků s uměním.

Foto: Viktor Kronbauer

You may also like...