Toyota pomáhá českým sportovním klubům, díky programu Proace ProSport využívají už přes 60 vozů

Program spustila automobilka Toyota v lednu 2019 po zahájení dlouhodobé spolupráce s Českým olympijským výborem. Už s 66 novými vozy jezdí díky programu Proace ProSport tuzemské sportovní kluby.

Program zahrnuje nabídku zvýhodněného operativního leasingu s výraznou dotací Toyoty určeného pro zajištění mobility tuzemských sportovních klubů. Kluby mohou díky tomu za výhodných podmínek využívat užitkový model Proace Verso.

Český olympijský výbor dosud oslovil prostřednictvím sportovních svazů stovky klubů a prostřednictvím interních databází řádově stovky sportovních oddílů.

Účelem programu je podle generálního ředitele Toyoty v ČR Martina Pelešky zajistit mobilitu všem sportovním oddílům a klubům i na té nejnižší úrovni a přispět k renesanci sportu dětí, mládeže a dospělých v České republice.

Toyota jako partner Českého olympijského týmu dává do celého českého sportovního prostředí exkluzivní nabídku, která je naprosto unikátní. Oddíly, kluby či svazy si mohou za fantastických podmínek operačního leasingu pronajmout dodávku, která je dopraví na soutěže, závody, zápasy či soustředění. Projekt usnadňuje dopravu oddílů a klubů a pomáhá vytvářet týmového ducha, na našich sociálních sítích ve spolupráci s naším partnerem Toyotou,” uvedl ředitel komunikace Českého olympijského výboru Tibor Alföldi.

Chceme podpořit dětské sportovní kluby v jejich činnosti. Víme, že týmové auto si často nemohou dovolit, a tak jim nabízíme program Proace ProSport, díky němuž dostanou devítimístný model Proace Verso za extrémně výhodných podmínek,“ vysvětluje PR manažerka Toyoty Jitka Jechová.

Společné auto šetří klubům náklady

Do programu se zapojil například dětský sportovní oddíl Florbal Teplice, který si pořídil devítimístnou Toyotu Proace Verso. Trenéři oceňují hlavně výhody společných cest na zápasy, kdy děti nemusí individuálně vozit rodiče.

Auto od Toyoty má například i dětský klub amerického fotbalu Příbram Bobcats, nebo plážoví volejbalisté z Prague Beach Club. Možnost využít nabídku Toyoty pro kluby znamená značné ušetření nákladů. Trenéři se totiž shodují, že právě auto je největší položkou na klubovém rozpočtu.

Proace zároveň funguje jako skvělá pojízdná reklama, díky níž se propagujete ve svém okolí,“ pochvaluje si trenér Florbalu Teplice Tomáš Syryčanský. Každý klub si totiž může svoji dodávku polepit podle své fantazie.

Nízké splátky

Sportovci mají k dispozici Toyotu  Proace Verso Shuttle L2 2.0 D-4D 150 6 M/T  v devítimístné verzi s klimatizací, autorádiem, tempomatem nebo zadními parkovacími senzory s ceníkovou cenou  780 500 Kč bez DPH. Doba nájmu vozu je 48 měsíců a výše splátek se pak pohybuje od 7689 Kč měsíčně bez daně.

Program Proace ProSport je součástí dlouhodobé spolupráce s Českým olympijským výborem, v jejímž rámci Toyota poskytuje ČOV flotilu osobních hybridních i užitkových vozů. Vozy pomáhají nejen při cestách na závody a soustředění, ale i v rámci mnoha projektů, které ČOV celoročně organizuje, jako například Sazka olympijský víceboj nebo Olympiáda dětí a mládeže.

You may also like...