Třetí ročník oblíbené akce Zastávka volný čas

Celopražská akce středisek s volnočasovými aktivitami již po třetí ve Stanici techniků. Bohatý kulturní program bude doplněn o rukodělné dílny a zábavné workshopy.

Oblíbená akce pro rodiče a děti, Zastávka volný čas, se již po třetí uskuteční také v areálu Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, a to ve čtvrtek 7. září od 14 do 18 hodin. Akce se zúčastní i další střediska DDM hl. m. Prahy.

Přijďte strávit příjemné odpoledne do dejvické Podbaby, těšit se můžete na bohatý kulturní program, rukodělné workshopy, chybět nebude ani dřevodílna, letečtí modeláři, venkovní kolejiště, autodráha a nadšenci do stavebnic se mohou těšit na ukázku z kroužku LEGOrobotiky.

O kulturní program se postará taneční studio Emotion, a také budete moct navštívit veřejnou zkoušku našeho divadelního souboru. Vedoucí kroužku Nový cirkus, Ondřej Dlohoš, vám potom ukáže základy žonglování a společně si vyrobíte vlastní žonglovací míčky.

Časový harmonogram:

14:00 – 18:00 Rukodělné workshopy a aktivity
14:00 – 16:00 Workshop žonglování a výroba míčků
16:00 – 17:30 Zkouška divadelního souboru

Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6, 160 00.

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů.

You may also like...