Třináctý Autosalon na Primě ukáže driftování s BMW řady 8, Volkswagen Caddy páté generace, propojení SUV a cabria…

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 26. března ve 20:15 na Prima COOL a v repríze 28. března v 8:35 na Primě.

Na opačných pólech se ocitli experti týmu pořadu Autosalon v letošním díle s pořadovým číslem 13.

Pepa driftoval s BMW řady 8 za bezmála čtyř milióny. Aby ho pak vyměnil za auto desetkrát levnější – SsangYong Korando. Korejské rodinné SUV patří mezi cenově nejdostupnější vozy své kategorie.

Radek odjel na poslední služební cestu před nástupem koronavirového šílenství do německého Düsseldorfu, kde se zúčastnil prezentace Volkswagenu Caddy páté generace. A jel stylově Volkswagenem Caddy generace čtvrté, aby mohl obě verze malé dodávky a od ní odvozeného víceúčelového rodinného auta porovnat.

Na opačném pólu co do velikosti užitkového auta se ocitl František. Ten totiž vyzkoušel novou generaci tahače Mercedes-Benz Actros, který získal titul Truck of the Year 2020

Motto v podobě opačných pólů se prolíná i rubrikou Auto news. Znáte snad dvě automobilové kategorie, které by k sobě měly dál než SUV a kabriolet? Přesto je Volkswagen spojil dohromady v jediném modelu – VW T-ROC Cabrio. A na opačných pólech se nacházejí i další novinky z Auto news – Ferrari Roma a GMC Yukon.

Nezapomeňte sledovat ani náš web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Například test BMW M850i, tedy se stejným motorem jako měl Pepa, ale v provedení gran coupé, tedy se čtyřmi místo dvou dveří. Dozvíte se také, jak to dopadlo s naší soutěží, ve kterém měli držitelé řidičského průkazu skupiny B jezdit s Mercedesem-Benz Actros, který testoval František.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...