Unibail-Rodamco-Westfield 10. května otevře svá centra s řadou inovací

Rezervační systém Line Pass, dotykové plochy ošetřené antibakteriální fólií, navýšení kapacit antigenních i PCR testovacích míst nebo hygienické sady pro zákazníky. Nadstandardní bezpečnostní novinky čekají po otevření obchodů v pondělí 10. května na zákazníky Westfield Chodov, Centra Černý Most a Metropole Zličín. Rozšířena je i nabídka módních značek nebo designových bytových doplňků.

Za pomoci systému „semafor“ už od podzimu v případě potřeby regulují koordinátoři bezpečnosti počet zákazníků ve vnitřních prostorách center skupiny URW. Westfield Chodov nyní přichází se sofistikovanější nadstavbou dosavadního řešení. Pomocí služby Line Pass si zákazníci mohou předem zarezervovat půlhodinový nákupní slot ve vybrané prodejně a mít tak jistotu, že se vyhnou čekání ve frontě.

„Line Pass je k dispozici v mobilní aplikaci Westfield Chodov. Aktuálně služba běží v pilotním provozu a zákazníci si mohou zarezervovat termín k nákupu u zhruba 15 zapojených obchodů. Další prodejny budou postupně přibývat. Line Pass nám pomůže vyhnout se případným frontám v centru v situaci, kdy platí omezení počtu zákazníků na plochu prodejny. Řešení v sobě kombinuje zákaznický komfort se snahou o zachování maximální bezpečnosti při návštěvě centra,“ vysvětluje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov.

Mobilní aplikace všech pražských center skupiny URW potom obsahují interaktivní mapy center, které zákazníci mohou využít pro rychlejší orientaci. Aplikace jsou ke stažení v App Store i v obchodě Google Play.

Navýšení testovacích kapacit ve Westfield Chodov a Centru Černý Most

Kvůli aktuální povinnosti prokázat se negativním testem při návštěvě vybraných služeb fungují od úterý 4. května před vchodem A do Westfield Chodov a před západním vstupem do Centra Černý Most u ulice Bryksova nová odběrná místa MM testing pro antigenní i PCR testování. Před provedením testu je nutná
on-line registrace.

Od března jsou ve všech centrech v provozu testovací stanice AG Covid Point pro antigenní testování s kapacitou asi 400 odběrů denně. I zde je nutná on-line rezervace. Návštěva center ale negativním výsledkem testu podmíněna není.

Zvýšený přísun čerstvého vzduch

Přívod čerstvého venkovního vzduchu do vnitřních prostor Westfield Chodov, Centra Černý Most i Metropole Zličín nadále zůstává jednosměrný. Vypnuty jsou z hygienických důvodů všechny systémy rekuperace a vnitřní cirkulace vzduchu a filtrační systémy vzduchotechniky jsou frekventovaně čištěny.

Metropole Zličín nasadila antibakteriální fólie

Vedle dosavadních bezpečnostních opatření, jako jsou dezinfekční rámy, orientační značení na podlaze a infopanelech nebo dezinfekce dostupná na všech frekventovaných místech, jsou nyní dotykové plochy v Metropoli Zličín ošetřeny průhlednými antibakteriálními fóliemi. Ty likvidují bakterie a viry na dotykových navigacích, parkovacích automatech nebo na klikách od toalet. Na věrnostní zákazníky Metropole čeká hygienická sada s gelovou dezinfekcí, dezinfekčními ubrousky a respirátorem FFP2.

Novinky v nabídce všech center

Na Zličíně, Černém Mostě i na Chodově otevře v pondělí 10. května pop-up stánky oblíbená slovenská značka spodního prádla Dedoles.

  • Zákazníci Metropole Zličín se mohou nově těšit na módní značky Tatuum a Peak Performance, papírnictví Familio Dobrovský a kavárnu Naše káva.
  • V Centru Černý Most kromě Dedoles a Tatuum nově otevřou bytové doplňky Cozy Home a optiky Fielmann a Fokus Optik.
  • Westfield Chodov potom od 10. května mimo Dedoles nabídne například nové módní značky Steve Madden, GAP, šperkařství MOOYYY a nově přestěhovaný obchod s bytovými doplňky Home Art. V brzké době se otevře také optika Fielmann nebo plánovací studio IKEA.

Aktuální informace o všech platných opatřeních a nově otevřených prodejnách jsou k dispozici na webových stránkách Centra Černý Most, Westfield Chodov a Metropole Zličín.

You may also like...