Velikonoce na severu: Last minute nabídka z Lagarta

Síť kaváren, bistra, kontejneru a restaurace ryze českého vlastnictví nese název Lagarto. Kdo dorazil či bydlí na severu Čech zná gastronomicky nejpovedenější lagartské podniky. Kvalitativní kontinuita, neustálý empatický progres, a hlavně komunita dělá z českého řetězce pojem.

Kdo nechce, neví. Kdo ochutná, pochopí. Lagarto nekopíruje, nealternuje, je to originál vysoké kvality. Velikonoce stojí za oslavu a proč ne s ikonickým severským fenoménem.

Je libo vejce, zajíc nebo kuře. Vše vypadá autenticky a o chutích ani nemluvě. Zajíc naplněný oříškovým krémem a tekutým karamelem, lineckým těstem a karamelovým glazé. Kuřátko je plněné vanilkovým krémem, jablky a mandarinkovým pyré na lineckém těstě v krustě z bílé čokolády. Zlaté vejce už nemusíte barvit, stačí si ho objednat v Lagarto. Skořápka z bílé čokolády s bílkem v podobě smetanového krému z bílé čokolády s mascarpone, žloutkem z manga a maracuji.

Tato velikonoční nabídka je k dostání ve všech pobočkách Lagarta, tedy v Teplicích, Mostě a Chomutově. Pokud máte jen cestu okolo nebo chcete jen cíleně daný jarní produkt, lze jej objednat přes eshop.

Lagartské podoby Velikonoc jsou roztomilé, chutné, propracované, kvalitní, nápadité a se srdcem na dlani.

You may also like...