Velkolepá multidimenzionální výstava impresionistů s 3D zvukem: Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir….

Pražské Forum Karlín se od pátku 18. září stane dějištěm unikátní výstavy Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…. Na ploše více než 2 000 m2 se představí mistrovská díla proslulých impresionistů v projekcích doplněných prostorovými zvukovými efekty. Bylo nebylo návštěvníky vícerozměrnou cestou provede érou impresionistů, včetně Degase, Signaca a Kubišty – vskutku mimořádně intenzivní a inspirativní zážitek za velmi příznivou cenu!

Claude Monet – Lekníny

Výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… je zároveň symbolickým impulsem k restartu živé zábavy po předcházejícím období, kdy byla výrazně utlumena. Živá zábava znamená jít ven s přáteli a rodinou, setkat se s lidmi, na chvíli odložit problémy, příjemně povzbudit smysly a mozek. Prostřednictvím živé zábavy můžeme objevovat nové věci, být svědky něčeho jedinečného.

Všechna aktuální protipandemická opatření budou samozřejmě respektována: ve  Foru Karlín bude zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery, dezinfekce rozmístěné ve všech prostorech či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.

Popisovat Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… slovy je velmi těžké, protože je to opravdu výjimečná záležitost. Je to jako snažit se popsat pocity při vzletu letadla někomu, kdo nikdy neletěl,“ říká producent výstavy Serge Grimaux a dodává: „Stejný typ spektakulární výstavy je v současné době s velkým úspěchem prezentován v mnoha hlavních městech po celém světě. Jsem hrdý na to, že mohu tento nový koncept představit v České republice. V těchto dnech nejistoty je jedna věc jistá – musíme chodit ven. Potřebujeme znovu sdílet nádherné okamžiky s lidmi, které máme rádi, a těmi, na kterých nám záleží. Jsem přesvědčen, že díky proměně Fora Karlín v magické místo lidé rádi přijmou naše pozvání na velkolepou cestu, kterou jsme pro ně připravili.

Předprodej vstupenek na výstavu Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… začíná 31. srpna v 9:00 hod. na www.forumkarlin.cz  a www.ticketmaster.cz.

Ceny vstupného, včetně DPH a všech poplatků:

Dospělí: 295 Kč  – víkend 345 Kč
Děti (6–15 let): 145 Kč – víkend 195 Kč
Studenti a senioři (nad 65 let):  195 Kč – víkend 245 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 3 děti): 795 Kč – víkend 895 Kč
Slevy pro školy a skupinové slevy.

You may also like...