Výjimečný pražský apartmánový dům The Julius Prague přivítá první hosty

Prvotřídní rezidence The Julius, v srdci Prahy na Senovážném náměstí 3, je prvním developerským projektem společnosti House of Julius Meinl v segmentu ubytovacích služeb v Praze.

The Julius Prague kombinuje luxus a moderní design s technologiemi podněcujícími k většímu komfortu, pohodlí a spokojenosti.  Ve 168 pokojích a apartmánech rozličných velikostí navozuje pocit domova, i když je host na cestách. The Julius nabízí novodobým cestovatelům jedinečný zážitek mixem různorodých služeb.

Julius Meinl Vl, spoluzakladatel The Julius, říká: “Jméno Julius Meinl si více jak 160 let generace spojují s ryzí kvalitou, tradicí a smyslem pro detail. Vznikem konceptu a značky The Julius dostáváme těmto hodnotám, které jsou pro nás zásadní, a zároveň je posouváme do budoucnosti. The Julius pro nás představuje jedinečnou možnost zkombinovat znalosti, zkušenosti a nadšení pro design a technologické novinky a vše přenést do segmentu pohostinství, tedy rezidencí v nových evropských destinacích. Skvělý zákaznický servis, jedinečné vybavení a důraz na využití technologických inovací jsou třemi nosnými pilíři projektu The Julius. Náš cíl je jasný – nastavit nový “luxury” standard pro rezidence. Ať se jedná o šálek kávy, ubytování nebo virtuální meeting.”

Neo-renesanční rezidence The Julius Prague uvítá hosty v kompletně zrekonstruované historické budově. Design interiérů s prvky art deco vytvořil tým oceňovaných italských architektů Matteo Thun & Partners. Hosté mají na výběr 168 pokojů ve velmi vysokém standardu provedení a většinu vybavenou obývacím prostorem a kuchyní, oddělenou ložnicí a funkční instalací moderních technologií 21. století.

Jednotícím prvkem pro celý The Julius Prague je inspirace stylem Alfonse Muchy. Barevná škála z jeho děl je přenesena do interiéru a dobu art deco reflektují jak jednoduchý funkční nábytek, tak doplňky. Prvotřídní vybavení podtrhují dřevěné dubové podlahy, moderní koupelny a jemné tkaniny a povlečení. Vše dohromady tvoří elegantní prostor se smyslem pro detail, ve kterém je útulno a stává se přirozeně domovem.

Nevšední prožitek na jednu noc nebo na měsíc a více si užijí všichni hosté díky volnosti, jakou koncept rezidence nabízí. Každá rezervace je uzpůsobena požadavkům a přáním hosta od individuálního doručení zásilek, po navržení prohlídky historických pamětihodností. Samozřejmostí standardu The Julius je jednoduchý a samoobslužný check-in a check-out, bezkontaktní vstup do pokoje, intuitivní a funkční moderní technologie ve společných prostorech pro co-working a zasedacích místnostech či variabilita doplňků a služeb. Obchod a restaurace nabízející nejen prémiové produkty House of Julius Meinl jsou nedílnou součástí konceptu a zvou k zážitku hosty i kolemjdoucí.

The Julius představuje nový koncept krátko- až dlouhodobého rezidenčního designového bydlení, kde svým přístupem podtrhne jedinečnost a výjimečnost lokality, respekt k tradicím a dějinám města a jeho obyvatel.

House of Julius Meinl se řadí mezi mezinárodní společnosti segmentu pohostinství. Zastřešuje rodinné podnikatelské a developerské aktivity Julius Meinl Family. Od roku 1862 následujících šest generací podniká, vyrábí, buduje a nabízí přední produkty z portfolia nápojů a potravin nejen ve střední Evropě. Do skupiny patří také světoznámé lahůdkářství – gastronomický chrám Julius Meinl am Graben v rakouské Vídni.

You may also like...