Značky Cool a Rekola představují unikátní pražskou únikovku o zajímavé ceny

Značka ovocných pivních mixů Cool spolu s bikesharingovým projektem Rekola v Praze připravila venkovní únikovou hru. Dostupná je od srpna do poloviny října a pro zapojení do hry stačí mobilní datové připojení a aplikace Rekola. Díky celoroční spolupráci růžových kol s Cool nealko je úniková hra zdarma.

Cílem hry je v libovolném pořadí navštívit čtyři pražská místa – Kampu, Smíchovskou náplavku, park Folimanka a Žofín, kde jsou připraveny šifry. Pravidla hry neupravují způsob přepravy, ale vzhledem k rozmístění stanovišť jsou Rekola pro únikovku ideálním dopravním prostředkem. V takovém případě zabere zhruba dvě hodiny a účastníci se nejen zabaví, ale navíc se o Praze dozví něco nového.

Sto výherců v každém kole

Hraje se ve dvou termínech, každý se však může zúčastnit pouze jednoho. Aktuální kolo končí poslední srpnový den, druhé bude končit 15. října, přičemž pořadí hráčů se v září resetuje. Po skončení každého kola bude odměněno sto nejrychlejších účastníků, na první tři přitom čeká předplatné Rekola Premium a karton 24 ks Cool nealko.

Více informací o Cool pražské únikovce včetně kompletního seznamu výher naleznete zde.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...