Adéla Elbel & Iva Pazderková v nové interaktivní impro show: Rozchody stylově

Chyběly jsme vám? Vy nám šíleně. A abychom steskem opravdu nezešílely, připravily jsme pro vás unikátní a neopakovatelnou impro talkshow „Všechno nejlepší: Rozchody stylově“. Mix improvizovaného stand-upu, skečů a upřímnosti na téma muži a ženy.

„Jak asi správně tušíte, obě jsme ve vztazích s muži naprosté přebornice a nebojíme se naše zkušenosti sdílet a dokonce vám i poradit. Ano, vy budete součástí show. Můžete se nás zeptat na co chcete a my odpovíme na všechno. Poradíme jak se rozejít, aby si on ani nevšiml, jak si naopak nevšimnout, že vás opustil on, probereme naše dávné i stávající vztahy, řekneme si, jaké je to být single v době covidové, jak se připravit na rande a prozradíme své ženské triky a ještě mnohem víc. Díky streamovací technice vás dokážeme propojit do vysílání, takže si budeme nejblíž, jak je to v současné situaci možné.

Kupte si lístek ve formě odkazu na stream (ne, nejde přeposlat kámošům, tak ať pak nepláčete, že jste show propásli), připravte si s vašimi nejbližšími chlebíčky a šampaňské, pěkně se oblečte a pojďte se s námi pobavit. První máj je lásky čas…“ – Adéla a Iva.

Akce proběhne online z Cabaretu des Péchés.
https://www.facebook.com/events/269267734712677

Vstupenky: 
250,- jsem singl a koukám sám / sama
500,- kouká nás víc
1000,- jsem skalní fanoušek a kouká nás kolik chce (bonus: dárek v podobě originálního plakátu s osobním věnováním a podpisy Ivy a Adély)

https://goout.net/cs/rozchody-stylove-talkshow-iva-pazderkova-a-adela-elbel/szkgxer/

You may also like...