Astrologovo pondělí 9.5.2022 – Mars, Slunce, Jupiter a Luna

Nebeská témata se vůči neděli příliš nezměnila. I tak bych vyzdvihl sextil Marse se Sluncem, který přináší nové podněty a pomáhá realizovat nápady. Můžeme jich být plní. Ale co s nimi? Merkur stojí na místě. nedomluvíme se, nevyladíme se, nebudeme poslouchat. Skutečně se zdá, že mluvení na jedné straně a přemýšlení, tedy uvědomování si toho, co se skutečně děje na straně druhé jsou trochu na štíru.

Zabržděný Merkur tak působí analyticky. Víme přesně, co kde a kdy se děje, ale velmi těžko se umíme vyjádřit a definovat, co s tím. Nechme to koňovi s jeho obrovskou hlavou, aspoň tak do úterka, ano?
– Jupiter na posledním stupni Ryb také působí potíže. Přináší trhliny do našich plánů. Na cucky cupuje koncepce. Každý den musíme přepisovat plány, každý den vidíme budoucnost jinak, každý den jsme na začátku. Není ideální doba se do něčeho nového pouštět. (I kvůli tomu stojícímu Merkuru). Je ideální doba pro úklid a psychoanalýzu 🙂

– Luna ve Lvu v opozici se Saturnem není plně přátelská. Hledá stabilitu, učí se rozhodovat a působit přesvědčivě. Navenek se snaží stavět schopně, bojovně, lze se setkat s agresivitou, ale i přehnanými pocity, že vše je třeba zvládnout. Uvnitř je pak křehkost a obava z toho, že se zhroutí to, co jsme budovali a čemu věřili. Zdá se, že dneska jsou před námi celkem významná rozhodnutí. Často taková, kt. budeme spontánně dělat sami pro sebe.

– Psychicky náročnější den poskytne množství témat k řešení. Tentokrát platí, že pokud neuděláme nic, nic se nestane. A to na velmi dlouhou dobu. Takže pojďme do toho. Akce nás může dobře posunout a vyčistit nebe plné mráčků pochybností.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...