Astrologova sobota 28.11.2020 – Předpoklady a místa, na kterých jsme

Pátek byl vlivem opozice Venuše s Uranem o partnerském, vyvažování, o sledování osy já a svět, jak naváže sobota? Všimneme si sextilu Merkur – Pluto. Sextilu, kt. ukazuje na jasnost v komunikaci, břitkost v jednání, konkrétnost v přijetí.

Nejedná se jen o informace, ale především o vyladění. Jako jedinci, kolektivy i společnost se dovedeme naladit na to, co je důležité. Nebudeme se tolik zabývat zbytečnostmi, soustředíme se na to, co nám přinese silná řešení. Den obecně bude o síle, o tom, jak ji rozpoznat, lapit, využít v jednání. Aspekty nám pomohou oddělit zrno od plev a dají tak možnost (konečně) jednat.

Až potud jednoznačné, že. Nicméně Luna je v Býku a tak nám takové jednání nepůjde moc pod fousy. Někomu přijde, že tím mnoho odkrývá, jinému, že se dostává do nekomfortních jednání, jež nejsou jeho vlastní, další pak může vnímat, že je do něčeho tlačen či by někoho musel nutit. Heslo je Překonej sebe, vytvoř novou kvalitu, dej vlastnímu jednání nové rozměry a tím možnosti.

Překvap sám(a) sebe. Býkovskou Lunu si často spojujeme s emotivním nebo naopak klidovým jednáním a chováním. Dnešek však o klidu nebude. Budeme vnímat Venuši i Merkur ve Štíru jako skryté úkoly, které nás nutí plnit, jako osobní a často vnitřní výzvy, se kterými se (zatím) ještě neumíme ztotožnit. Možná si ale uvědomíme, že bez toho, aniž bychom překročili vlastní stín, se v řadě procesů nedostaneme dál. Tam, kde bychom už měli podle všech předpokladů být.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...