Astrologova sobota 8.5.2021 – V hlavní roli Luna

Na dnešek jsou narýsovány zajímavé aspekty. První z nich je Luna v Beranu v kvadrátu s Marsem v Raku. Planety jsou spolu v nepříznivém aspektu, ale podporují se v recepci. Jak to interpretovat? Chceme něco i nechceme. Akceptujeme i odmítáme. Bereme si a současně si neumíme vzít. Žádáme o podporu a neumíme ji přijmout. Jsme opečováváni, ale bojujeme proti tomu procesu.

Každopádně hledáme něco, co bychom mohli nazvat vlastní duší. Potřebujeme být sví, nechceme se zaprodat. Současně chceme být vstřícní. Neumíme couvnout a ani jít dopředu. Zůstaneme zaseknuti v půlce cesty? Umíme se rozhodnout? Dovedeme být citlivě aktivní a současně nepoboříme hrad z písku, který jsme postavili?

Máme tu i sextil Luna – Saturn. Když jsou spolu v aspektu tyto planety, jde zhusta o city, také ale o mateřské a rodinné záležitosti a o city jako takové. Aspekt je příznivý a tak by měl pomoci city vyjevit, prožít, stabilizovat a s nimi pracovat. Podpoří i nové rodinné plány a vůbec představy o nastavení rodinných vztahů.

A do třetice aspektů. Luna v kvadratuře s Jupiterem. V řadě životních situací nevíme, jak dál. Ptáme kolem sebe, ptáme se zkušenějších, ptáme se nebes. Někdo z nich odpoví a nabídne možnost, ukáže indicii, otevře novou cestu. Jen je důležité sdílet a klást otázky. Pak přijdou tolik žádané odpovědi.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...