Astrologův pátek 14.6.2024 – Merkur v konjunkci se Sluncem

Důležitá konjunkce na 24. stupni Blíženců. Konec stylů jednání, uzavření plánů. Zjišťujeme sami, že to, co dříve bylo zřetelné a konkrétní, se nyní ztrácí. Buď výsledky vidíme nebo ne. Nebudeme přece vyvolávat duchy minulosti, podívejme se střízlivě na vlastní život a na to, co je v něm pro nás každodenně důležité vidět, dělat.

Aspekt nám dovoluje na život hledět jinak. Jsou možné úpravy i opravy. I proto, že jsme docela citliví a vnímaví v tom, co je a není pro nás přínosné. Je tu totiž sextil Merkuru a Slunce s Chironem v Beranu. Dobře se projevují nesrovnalosti, zejména tam, kde je nebo by měla být spolupráce a vzájemná každodenní důvěra.

Tak jak vidíme konce a všímáme si procesů, tak se na druhou stranu objevují novinky. Zatím je to ještě velmi nezralé, čerstvé, v počátcích. Do života přicházejí lidé, věci, myšlenky, náměty, vize i témata. Uvědomujeme si, ano, toto by mohlo být zajímavé a mohli bychom takové novince věnovat více pozornosti, času, energie i prostoru.

Můžeme se zaměřit na sebe, může přicházet regenerace, rekonvalescence a obnova. Můžeme se opět po nějaké době postavit, uklidnit, nadechnout a vydechnout. Vztyčit a vydat se tam, kde jsme přijímáni.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...