Astrologovo pondělí 22.11.2021 – Slunce vstupuje do znamení Střelce

Atmosféra se zjemní, ale procesy zintenzivní. Luna v Raku se propojí se štířími planetami (Mars, Merkur) a do toho, co probíhá, vstoupí hloubka a s ní i uvědomění si toho, co se ve skutečnosti děje. A že se za minulý týden toho rozběhlo dost. Možná se jen tak mimoděk splní i nějaké přání.

Co je ale hlavním tématem, je přesun Slunce z vodního Štíra do ohnivého Střelce. Neskutečně se zrychlí řada procesů. Tam, kde dřív byly jen úmysly, náznaky a gesta, tam teď vidíme, co se děje a rozpoznáváme hráče.
Přichází adventní období, kt. je především časem spirituální obnovy a hledáním smyslů života. Je potřeba zpracovat události minulých období a najít výsledky a ponaučení. Je potřeba nastartovat cesty a plány.
Slunce bude ve Střelci omezováno Neptunem v Rybách, ten bude zamlžovat jinak jednoznačně míněné věci a brát naději. Můžeme se smýkat v kruzích a mohou se vracet nevyřešené věci z minula. Ale budeme mít celkem dost času na to, abychom se s nimi popasovali.

Měli bychom si i všimnout konfliktního kvadrátu Merkuru s Jupiterem. Ukazuje nám věci takové, jaké jsou. Měli bychom to umět zvládnout a najít nová řešení.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...