Astrologovo pondělí 23.5.2022 – Merkur se vrací do znamení Býka

Dnešní konstelace budou působit jako urychlovač. Hodně záležitostí se bude připravovat ke startu, mnoho věcí bude usnadněno, najdeme pomoc, podporu, spolupráci, zájem, porozumění. Považte, budou tu příznivé sextily: Mars – Pluto, Jupiter – Slunce a nabíhat do sextilu bude Venuše se Saturnem. Mars s Plutem dají důraz tomu, co probíhá. Zviditelní skryté aktivity, pomohou se soustředit na to, co je důležité potřeba udělat.

Slunce s Jupiterem budou mít rádi cesty, poznávání, nikomu nezavřou dveře a budou hledat spravedlnost v jednání, šlechetnost v činech a smíření v neshodách. Venuše se Saturnem zase přijdou s jistotou, na kt. se dá nadále stavět. Můžeme si tak být jisti, že to, co se děje, je skutečné. Aspekt pomůže eliminovat dohady a s nimi spojené obavy.

Všechno to až doteď vypadalo pěkně, že? Je ale třeba zmínit Lunu v Rybách. Naše motivace dosahovat výrazných aktivit budou nízké. Nakonec se budeme více soustřeďovat na to, abychom dotáhli do konce rozdělané záležitosti a rozběhlé situace. Rybí Luna nás povede také k pohledům do minula. Možná zatoužíme změnit minulost. Možná si budeme chtít udělat doma, v sobě, v prácích i vztazích s lidmi pořádek. Tak chutě do toho.

Malou domů podpoří i retrográdní Merkur. Až do 13. června bude ode dneška v Býku. Dobrá zpráva pro ty, kterým něco chybí a nemají něco jisté. Retrográdní Merkur v Býku se vrací po svých stopách a hledá jistotu. S ní také hodnoty a jistoty. Budou důležité kvality, ty, které dostáváme i ty, jež umíme dávat.
Horší zpráva čeká ty, co něma spěchají a kterým připadá současnost jako pobyt v čekárně s pestrými časopisy. Zdá se, že pro to, aby byla naše budoucnost kvalitnější a život lepší, je potřeba ještě něco pořešit a něco nechat dorůst, zpevnit nebo zmohutnět. Teprve pak to bude stát za to!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...