Astrologovo úterý 20.7.2021 – Lilith v Blížencích

Luna ve Střelci vždycky podněcuje zvědavost a podporuje otevřenost. V konjunkci s jižním lunárním uzlem lépe vidíme do vlastního nitra a jsme otevření ke změnám v sobě. Luna podporuje Mars s Venuší ve Lvu. Heslem dne je upřímnost, uvědomění si, otevřenost. Jistě také vřelost a ochota podpořit.

Kvadratura Merkur – Chirón není příjemná. Zjišťujeme, co vše nám nefunguje, kde se projevujeme střečkovitě, nekoordinovaně. Kde si myslíme, jak skvěle zvládáme své procesy a naopak to takhle není.

Tématem začátku týdne je vstup Lilit (Černé Luny) do znamení Blíženců. Tento bod vystřídá znamení zhruba po 9 měsících a aktuálně vstoupila do Blíženců. Co se děje? Vyměňujeme citlivá témata spojená se sebehodnotou, hodnotou, majetky a praktickým konáním, kde nás Lilith znejisťovala a v důsledku toho přinášela problémy za témata komunikace, propojení, sdílení. Tam zjišťujeme nyní, že je horká půda. Vidíme, že myšlení je zatíženo stereotypy představ o nás samých. Zjišťujeme, že je složitější porozumět jiným lidem (něco se prostě nedá vysvětlit), těžší se vyjádřit a ani myšlení není to, co bývalo. neumíme být jednoznační a těžké je stát si za vlastními myšlenkami. Na druhou stranu Lilith i spojuje, vytváří totiž situace, na kt. je nutno reagovat. S Lilith v Blížencích budeme také řešit vztahy s blízkými lidmi, zejména sourozenci. Možná se naučíme i jednoznačně formulovat vlastní myšlenky a jednat čistě a konkrétně. Máme na to více než 9 následujících měsíců.

Téma myšlení a řeči tedy vystupuje na scénu, využijme toho a setkávejme se a domlouvejme se.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...