Astrologovo úterý 22.2.2022 – Respekt

Je tu den s Lunou ve Štíru, ta bude výrazně motivovat naše jednání. Budeme konkrétní, jednoznační, budeme směřovat k řešení, k proměnění příležitostí. Lunu najdeme v opozici s Uranem. Naše přímočaré myšlení budou sabotovat záležitosti z jiného světa. Návrhy lidí, se kt. momentálně nejsme na jedné lodi, ale také nepřiměřené ambice, přehnané postoje, přeceňování nebo naopak podceňování se.

Uran v Býku v opozici s Lunou zase ukazuje na to, že naší vizi skvělé budoucnosti brání nedokonalost našich plánů, mělkost myšlení, vize, které jsou stavěny na nereálných předpokladech. Zkrátka dneska se budeme muset vypořádat s tím, že není vše takové jak vypadá a že není možné si jít přímo za svými cíli bez ohledu na okolnosti.

V jádru samozřejmě je nejen podcenění procesů, ale také rozpor mezi představami a realitou, mezi očekávaným a tím, co na nás dopadlo.

Aby to nebylo jednoduché, v kvadratuře s oběma planetami, s Lunou i Uranem je Saturn ve Vodnáři. Proto nás dnešní situace zasahují opravdu ostřím obzvlášť kaleným. proto ztrácíme hlas, zájem, trpělivost a soudnost. A přitom stačí málo. Hodně za nás vyřeší čas, pokud nebudeme na nikoho a na nic spěchat. Mnohé zvládne respekt, když dáme najevo skutečný zájem o to, co nám je sděleno a čím se lidé okolo zajímají.

Aktuální aspekty, tedy především T kvadratura Luna – Saturn – Uran ukazují na to, jak se cítíme sami, osamoceni, izolováni sami se svými myšlenkami, emocemi a jak se ve své bublině emocí izolujeme od reálných řešení a pomoci směřujíce k odtrženým a nepřesným závěrům a ve výsledku k akcím, jež všechno ještě víc zesložití. Přitom stačí věnovat víc pozornosti, nabídnout pomocnou ruku a dát najevo respekt.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...