O eventy Vinografu se nově bude starat Romana Vališová

Skupina Vinograf přibírá do svého týmu Romanu Vališovou, která bude mít na starosti event management. Bude tak zajišťovat organizaci veškerých společenských akcí, degustací a festivalů.

Romana Vališová přichází do Vinografu s bohatými zkušenostmi. Přes 15 let pracovala v korporátních společnostech Eurotel, O2, Sberbank nebo Herbalife, kde se věnovala především event managementu a marketingové komunikaci. Mimo to si vyzkoušela i práci v menších firmách, kde například vedla teambuildingy pro firmy, děti a rodiny. Tyto zkušenosti z různých pracovních prostředí nyní uplatní při organizaci veškerých eventů pořádaných Vinografem.

“Je skvělé, když se práce stane koníčkem, i proto jsem nad nabídkou spolupráce od Vinografu neváhala. Těším se, jaké zajímavé eventy společně zrealizujeme, od degustací a společenských akcí v krásných prostorách na Senovážném náměstí a v Korunní, po venkovní festivaly,” popisuje svou radost ze spolupráce Vališová.

“Vinograf nikdy nebyl jen vinný bar a nebo restaurace. Naše ambice se vždy týkaly edukačních i zábavních aktivit. V rostoucích expanzních plánech Vinografu jsou však už zadání, která si žádají profesionální zpracování, a proto postupně do týmu přibíráme odborníky v různých oblastech. Romana je bezesporu pro náš tým v oblasti event managementu velkým přínosem,” komentuje Jan Horešovský, spolumajitel barů Vinograf.

Vinograf je gastronomický koncept práce s vínem založený na zážitku. Jsme profesionálové, a to v našem pojetí znamená dobrou službu jakémukoli zákazníkovi, ať už je to odborník, nadšený amatér nebo naopak víno nezná. Ke každému přistupujeme s pokorou a respektem, víno nás baví a rádi jeho svět otevíráme ostatním. Vinograf, to jsou jsou vinné bary, restaurace, sklep, obchod s vínem a delikatesami, vinný e-shop a aktivity s vínem jako např. festivaly vína a hudby, degustační programy, dále služby osobního sommeliera, vinného asistenta a další. Vinograf nabízí zážitky teplé wine friendly kuchyně založené na snoubení vína a jídla.

Vinograf nabízí na tisíc vín z celého světa, z nichž kterékoli můžete ochutnat na skleničku, k němu skvělou nabídku sýrů a uzenin podávanou příjemným erudovaným personálem v přátelské atmosféře. My ve Vinografu neustále hledáme, ochutnáváme, zkoumáme a sledujeme, co se ve světě vína děje, abyste jej Vy mohli objevovat.

You may also like...