Astrologovo úterý 3.8.2028 – Vyrovnání

Včerejší opozice Slunce ve Lvu se Saturnem ve Vodnáři přinesla vyrovnání, srovnání. Jakkoli nám situace byly nepříjemné či dokonce příjemné, berme je tak, že přinesly srovnání kosmických vah. Vah, na kt. jsme my sami jen malým závažím. Krom prožitků, pocitů a emocí vidíme, že události nám přinášejí do života zbrusu nové úkoly a že generují nová témata, jež se teprve možná budou rozvíjet dále a odvíjet do budoucnosti.

Slunce s Merkurem jsou v trigonu s Chironem v Beranu a tak současnost přináší rehabilitaci toho, co proběhlo v minulosti. Je šance na nápravu a opravu. Je příležitost něco pozměnit, přizpůsobit, doplnit. Zároveň je dost nestabilní doba, která nepřeje dlouhodobých dohodám. Mohou se měnit, možná právě pod vlivem té včerejší a dnes ještě platné opozice.

Kolem poledne s Luna v Blížencích dostane přesně doprostřed trigonu Slunce/ Merkuru s Chirónem. Kolem poledního tak bude dost citlivý čas. Čas pro pochopení druhých, ale také ideální doba pro formulování a konkretizaci vlastních potřeb. Můžeme o nich mluvit, můžeme o nich jednat. Je šance, že nás bude slyšet, právě pod patronátem trigonu Luna – Saturn to bude znát.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...