Astrologovo úterý 7.2.2023 – Víme, co chceme

Na nebi se vytváří zajímavá konstelace týkající se Venuše. Ta prochází Rybami a je v sextilu s Uranem v Býku a v opozici s Lunou v Panně. Role Venuše je tak v tom, aby podpořila změny týkající se přijetí, hodnot, tvoření, kvality a lásky. Spolu s Uranem jistě zapracují na tom, aby se plnila přání z této oblasti, abychom dokázali přeskočit překážky a trefit se do správného času v tu správnou chvíli. Jsme jistě v lecčem nahlodaní, načatí, ale také natěšení. Sextil Venuše – Uran skutečně podporuje splnění nebo naplnění, podmínkou je to, že v danou záležitost věříme a že pro ni i přes podporu dovedeme leccos udělat.

Sextil Venuše – Uran nám pomůže i srovnat si představy s realitou, uklidnit bouřící emoce. Tím pádem přesně víme, na co se zaměřit, co vypustit (řada věcí, případně lidí se „vypustí“ sama od sebe) a co po kom chtít. Opět i toto nesmírně zjednoduší procesy i postupy.

Na spirituální rovině nás sextil Venuše s Uranem dovede (v některých případech donutí) si přiznat i navenek jasně deklarovat to, k čemu směřujeme, případně to, co už tušíme. Není nad čím váhat.
Opozice Luna – Venuše je tentokrát lehce obsedantní, nutí nás si ověřovat postoje, vracet se a hledat důkazy tam, kde bychom jindy prostě konstatovali, že vše je v pořádku. Opakované prověřování je samozřejmě jednou alternativou. Tou druhou je ujištění někde hluboko v nás, že to, co chceme také dostaneme a to, co jsme si zasloužili, jistě obdržíme. Jen nesmíme spekulovat o podobě a trvat na přesné formě.

Opozice Luna – Venuše čistí také vztahové záležitosti, zejména v citové sféře, provětrává vztahy matka – dcera a nám všem obecně přihrává do života situace, ve kterých dovedeme přijmout i umíme odmítnout. Nebo se o to aspoň pokusíme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...