Astrologův čtvrtek 10.12.2020 – Zadržení dechu

Dnešní akce by se daly charakterizovat jako zadržení dechu pod hladinou. Příliš mnoho podnětů, přespříliš požadavků, nejasný svět, odevšud útočící otázky a doléhající z mnoha stran nutnosti řešit přicházejí z mnoha stran a my se skrýváme pod vodní hladinou.

Nedoufáme už v odstup, očekáváme, že si vytvoříme emoční imunitu k tomu, abychom se brzo mohli vynořit a opět fungovat. Podaný prst a nabídnutá ruka nejsou vždy dobře pochopeny a tak je dobré se na chvíli stáhnout a nedýchat. Slunce ve Střelci se setkává s jižním uzlem a je v kvadrátu s Neptunem v Rybách. Luna ve Vahách v opozici s Marsem v Beranu.

Na druhé straně je tu šance věřit, doufat, jsou momenty, ve kt. víra zůstává nyní nejdůležitějším článkem. Navíc je Venuše v sextilu s Plutem. Neřešme tolik okolí a jeho požadavky, soustřeďme se na sebe a na to, co je důležité. Je tedy správný čas na to, abychom zaujmuli postoje. Nemusejí být praktické, klidně mohou být nadčasové. Možná pochopíme ze souvislostí, co dělat, možná nás situace k tomu dovedou a ukáží cestu. Objeví se i něco, co jsme nečekali, co nás zasáhne nebo osloví a třeba definuje další postup a vývoj.

Aktuální dny nejsou dobré pro komunikaci, vztahy, začínání nových věcí, ba ani k vysvětlování a hledání řešení. Vše toto si vyžádá hodně síly a ještě se můžeme točit v kruzích bez nalezení výsledku. Doba chce, abychom začali u sebe.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...