Astrologův čtvrtek 16.11.2023 – Naladění

Naše pozornost se od řešení běžných situací a plnění obvyklých úkolů obrací k vyšším tématům. Vidíme, jak normální situace souvisejí s tím, co je pro nás důležité, v čem spatřujeme ideály, co nás povznáší nebo dokonce to, v co věříme, doufáme a v čem spatřujeme momentálně vyšší smysl.

Konjunkce Slunce a Marsu se posouvá Štírem a obě planety tak začínají tvořit trigon s Neptunem v Rybách. Běžné věci hned začínají mít vyšší přesah. Objevuje se étos, diskutuje se o smyslu konání. Také o filozofii, důvodech a důsledcích. Symbolicky zvedáme oči k nebi jako bychom si říkali o podporu vlastních záležitostí, které tímto povyšujeme na super důležité a zásadní. Ale oči zvedáme i v sloup ve chvílích kdy nerozumíme a blbost povyšujeme tak z běžné v nebetyčnou. No ano, těžko se srovnáváme s neporozuměním, nedůvěrou a nevírou.

A teď chvíli vážně. Můžeme se setkat jak s plným porozuměním, tak nepochopením. Se zaujetím a naladěním i nutností vysvětlovat, přesvědčovat a nadchnout. Mohou se dít věci očekávané co byly už na spadnutí zrovna tak to, co jsme si kvalitně přáli a šli si za tím.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...