Astrologův čtvrtek 16.3.2023 – Kvadratura za rohem

Kdyby se jednalo o jiné planety, psal bych tady o velkém třesku. Ve hře jsou ale Slunce, Neptun a Merkur v Rybách a v kvadrátu na ně Mars v Blížencích a tak raději budu mluvit o pohybech duše a podvědomých procesech, které budou silné a razantní a proběhnou uvnitř nás. Ne že by byly slabší, jen se udějí méně viditelně. Navíc si ještě chvilku počkáme na výsledky, vnitřní záležitosti budou motivy pro změny vnější v chování, přístupech a jednání.

Slunce s Neptunem nás vedou tak jako každý rok do hloubky. V posledních letech je tato konjunkce umocnění tím, že obě planety jsou v Rybách, Neptunově doméně. Současně se s nimi letos setkává i Merkur. Tady už přestává legrace. Konjunkce nás nutí reagovat. Jdeme tedy kamsi dolů do pomyslného sklepa a konečně zjišťujeme, jak uvnitř nás věci jsou. Hloubka a míra intenzity záleží na tom, jak jsme citliví (jak to poznáme z horoskopu bych vám dokázal říci individuálně).

Merkur se k oběma rybným planetám přidá až v pátek a tak to, co platí dnes, bude do velké míry fungovat i zítra. S rozdílem tím, že dnes budeme ve svých životech tvořit a měnit, zítra směrovat, posouvat se a ovlivňovat jiné.

Kvadratura s Marsem ukazuje na dva typy procesů. Buď se točíme v kruhu bez možnosti vybřednutí nebo jsme naštváni a velmi těžko nám jdou věci uchopit. Neznáme nebo nám nejde přijmout pravidla.
Konstelace dnešku a zítřka nás vedou jednoznačně ke změně postojů v životě. Zpravidla se začneme přiklánět k tomu, co je nám jasnější, přirozenější a s čím se citově dovedeme identifikovat. Vlivem Marsu tu bude i chuť jednou ranou a jedním rázem s něčím skoncovat, tady si raději záležitosti ještě párkrát proberme. Ne všechna jednoduchá řešení vedou k jednoduchému cíli. Berme Mars víc jako oporu a jistotu, kterou můžeme mít v konkrétních momentech. Nebojme se tak předkládat silná a netradiční řešení.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...