Astrologův čtvrtek 21.7.2022 – Račí rekapitulace

Velmi rád se dívám na aspekty v souvislostech. Pomalu si můžeme uzavřít letošní račí sezónu. Co ukázala, v čem inspirovala, jaké úkoly nachystala do budoucna? Zdá se, že jsme se pořádně podívali na svůj citový život a ze stejného úhlu pohledu si mohli prohlédnout lidi kolem sebe. Slunce se zejména v posledním týdnu pohybovalo v opozici s Plutem v Kozorohu a ta byla znát. Doslova z nás vymáčkla i to, co bychom si raději nechali pro sebe. Na úplněk v Kozorohu se děly záležitosti zásadní, kt. i těm slepým ukázaly, co se děje. Konjunkce Slunce s Merkurem během víkendu nás rozmluvila a dala citová témata do pohybu. Račí finále přišlo s trigonem Slunce a Neptunu. Orientace v běžném světě se stala složitou, ale na druhé straně jsme leccos pochopili a leckoho poznali až do samé hloubky.

Před námi jsou ještě dva račí dny. Slunce na posledních stupních Raka nás povede k tomu, abychom poznali své především rodinně zaměřené úkoly a v nějaké formě přijali i z nich vyplývající poslání.
Zaujme i nabíhající trigon Merkuru ve Lvu s Jupiterem v Beranu. Jupiter je velmi pomalý a už se těší na otočku do retrogradity, kterou udělá během příštího víkendu. Aspekt bude přesný v sobotu a už nyní nás vede k tomu, abychom se zamysleli nad budoucností i další životní cestou. Pomáhá nám zpracovávat si v sobě překážky, s nimiž se potkáváme. Máme šance se na věci podívat s nadhledem, máme příležitosti se přenést přes detaily.

V těchto hodinách se můžeme tedy vážně zamyslet nad sebou i tím, jak jednáme a fungujeme. Asi nás nic nepřekvapí náhlostí, spíš tím, že se stane to, v co věříme nebo to, co cítíme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...