Astrologův čtvrtek 7.10.2021 – Venuše vstupuje do Střelce a harmonie do světa

A kromě výše uvedeného se v konjunkci na 15. stupni Vah setkávají Slunce a Mars. Už jen posledně jmenovaný aspekt by ukazoval na zvýšenou dynamiku a zrychlené dění. Zajímavé je, že ani Slunce, ani Mars nejsou ve Vahách dobře postaveni.

Důraz je tak kladen na rychlost v řešení věcí, na kvalitu řízení událostí a na osobní zainteresovanost ve všem, co se s námi a okolo nás děje. Chceme mít vše zvládnuto, vyřešeno, srovnáno a jsme ochotni pro to leccos udělat.
Dějům určitě napomůže Venuše, dnes vstupuje do Střelce. V ohnivém znamení není příliš silná a tak si bude pomáhat tím, že bude řešit vize, zabývat se plány, podporovat expanzi nápadů, posouvat hranice a lehce přeceňovat téma hodnot, jistot, ale i emocí. A podsouvat nám emoční řešení situací.

Automaticky bude postrkovat vše dopředu a nebude řešit detaily. Bude možné zaujmout, uchvátit a nebude třeba tolik nutně myslet na fakta (vzpomeňme si na to například během nadcházejícího volebního víkendu). Ve Střelci bude Venuše do 5/11. Dneska konkrétně přinese do života z nečekaných směrů úlevu, uvolnění a nakrátko bezdůvodně dobrou náladu i chuť podpořit lidi kolem sebe.

Plutonická otočka je poslední z probíraných témat. Dnes, kdy se Pluto takřka zastavilo, zastavil se i tok energií. Jako bychom na chvíli viseli ve vzduchoprázdnu a nic se nepohybovalo. Tento okamžik nemusí trvat dlouho a je pro většinu z nás přínosný. Dá se zjistit, co je aktuálně pro nás nejdůležitější. Kromě motivací ale přišel čas na důležité impulzy, kt. můžeme dát světu kolem sebe. Budou jasnější a patrnější než v jiných dnech a naznačí, kudy se dál budeme ubírat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...