Astrologův pátek 23.7.2021 – Raději neřešit

S čím se dnes potkáme? Především bude fungovat rozbíhající se nepříznivá konstelace spojující Venuši, Jupiter a Lilith. Konstelace se vytvořila včera a zamotala leckomu hlavu. Dostali jsme se do jakéhosi bezčasí bez vůle něco řešit, případně pokud jsme se snažili, výsledky byly rozporuplné. Odezvou nebylo přímé ne, ale spíš pokrčení rameny.

Nemyslím, že by si z nás osud tropil žerty, jen naznačuje, že bychom si měli udělat nejdřív pořádek v sobě a pak se o něco pokoušet. A pokud pak něco nevyjde, není to o naší neschopnosti, ale spíš hraje roli neznalá situace, komplikované vztahy nebo prostě to, že se ještě ne vše ustálilo a doběhlo. Možná tak bude dobré počkat nějaký čas a provést v jiné podobě pokus znovu. Nejspíš nám dobrou příležitost přinese sobota s úplňkem ve Vodnáři, kt. leccos uvolní, případně následující dny.

Slunce je ve Lvu, všímáte si? To, co se děje, je víc o nás, o našem chování, jednání, naše postoje jsou ve středu našeho vlastního zájmu. Zajímáme se o to, jak fungujeme a působíme navenek. Hledáme zpětné vazby a odpovědi. Potřebujeme vidět, znát a cítit, že s námi lidé okolo spolupracují. Záleží nám na sounáležitosti a každé odstrčení a izolaci vnímáme nelibě.

To, že procesy vycházejí zdánlivě jinak, způsobuje sextil Slunce – Lilith. Aspekt ukazuje na to, že bychom se měli umět soustředit na to, co je podstatné, věřit si a pokud budeme o něčem diskutovat, tak jedině o způsobu provedení. Záměr nezpochybňujme.

Luna se sejde s Plutem v opozici s Merkurem a tak myšlení bude na draka, mluvení na štíru, komunikace se budou přerušovat. Pokud v takovém dni lehneme na písek u moře pod palmu, uděláme nejlépe. Dopřejme naše problémy koňovi s větší hlavou 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...