Astrologův pátek 29.3.2024 – Uvolnění

Dneškem nás bude provázet polosextil Merkur v Beranu – Neptun v Rybách. Je to aspekt nadějných zpráv, milé účasti, příslibů porozumění. Jsou to takové přísliby, zprávy z nebe, ukazuje se nám tu, že věci mohou dobře dopadnout pokud si je nepokazíme.

A spousta z nás si je pokazí a mnoho z nás nebude mít trpělivost a odvahu bojovat se strachem, že něco špatně dopadne. Dnešní polosextil je tak i milým dárkem pesimistům v nás. Možná zjistíme, že je lepší jít tam, kde je otevřeno než se strachovat před zavřenými dveřmi.

Víc se toho bude dít až večer. Luna přejde ze Štíra do Střelce, vytvoří sextil s Plutem ve Vodnáři a kvadrát s Marsem v Rybách. Zdá se, že teprve konec dne ukáže na to, jak věci dopadnou, kdo měl pravdu, co bylo správné. Mimo jiné spravedlnost, pokud po ní budeme volat, se dostaví až docela v závěru dne.
Do té doby můžeme plavat v nejistotách. Doslova, Luna ve Štíru během dne totiž v rámci trigonů s planetami v Rybách (s Venuší a Neptunem) vytvoří pole neurčitosti. Zdánlivě vše bude možné a čert aby se v tom vyznal.. Den bude v kontrastu s napětím druhé poloviny pomalu končícího týdne uvolněný. Možná v reakci na proběhlé až moc. A tak si budeme úkoly dávat sami a divit se tomu, že zvenčí nikdo nepřichází. Tedy až do večera.

Přejme si magický Velký pátek s nadějí v otevřené poklady 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...