Astrologův pátek 31.7.2020 – Před skokem

Ve hře jsou Merkur v opozici s Jupiterem a jejich kvadratury na Mars. Nesrovnalosti a disproporce nás vedou k aktivitě. Včera nás ještě brzdil trigon Merkuru s Neptunem. Hledali jsme řešení v sobě a často se topili v různých typech emocí místo toho, abychom se navenek projevili. Dnes už takové řešení nepřipadá v úvahu.

Možná také spatřujeme vlastní nedostatky, vidíme, co jsme v posledních dnech zanedbali a jdeme do akce. Dnešní aktivity jsou trochu zbrklé a vlivem Luny v Kozorohu odpoledne (vstupuje ve dvě odpoledne) úporné a někdy z pocitu nutnosti.
Co se dá vyřešit? Minimálně nesrovnalosti mezi tím, co žijeme uvnitř a tím, co probíhá ve vnějším světě. Nemusíme přece pořád zachovávat stejné postupy a postoje. Můžeme se chovat jinak, ne?
A třeba nám konstelace ukáží na silná a slabá místa. Vždy můžeme požádat o radu, pomoc, spolupráci. Většinou v tom, co se děje, nejedeme sami.

Venuše v kvinkunxu s Plutem (to je retrográdní) se vážně zamýšlí nad tím, co zažila a vytvořila v posledních dnech. Tady je znát napětí a takové zvláštní chvění, jaké má část z nás před skokem. Skutečně, leccos máme na dosah a je otázkou, jestli skočíme. Tady naše odvaha konzultuje se zkušenostmi. Uvidíme, jak se rozhodne.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...