Astrologův pátek 5.8.2022 – Snesitelná lehkost

Den bude ve znamení lunární čtvrtky, Luna ve Štíru bude v kvadratuře se Sluncem ve Lvu. Zdá se tedy, že den prověří naše schopnosti. Bude se po nás chtít, abychom prosadili to, co potřebujeme. Abychom ustáli to, co děláme. Abychom udrželi pozice. Budeme konfrontováni s radou překážek, osud se nás bude ptát Chceš to doopravdy? V radě případů tak budeme muset vyvinout neobyčejnou sílu a mít velkou vůli. A ještě se u toho usmívat 🙂

Můžeme se snadno dostat do stresu, konfliktní situace nám tak ukáží, jací opravdu jsme. Je jednoduché zvládat své úkoly v příznivých situacích. Co ale se bude dít, když nám to osud trochu ztíží, zůstane nám úsměv na rtech?

Čas se Sluncem ve Lvu je dobou her a zábavy. Možná by stalo se tímto pohledem podívat na svá témata. Zkusme zlehčit to, co se nám děje, pokusme se nebrat na chvíli tak vážně. Podívejme se s lehkostí i na ty, kteří nám tvoří potíže. Ano, vím, není to snadné, ale právě v těchto dnech laskavost a velkorysost dovedou podpořit změny na našich životech.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...