Astrologův pátek 9.10.2020 – Naděje a výsledky

V dynamické hře jsou tři planety: Venuše, Merkur a Uran. Uran v opozici s Merkurem, Venuše v trigonu s Uranem a sextilu s Merkurem. Tady by se dala postavit hezká astrokonstelace na téma plány a jejich dosažení.

Zjišťujeme nyní teprve fakticky, že řada úmyslů byla zmařena. Vidíme ale trochu hlouběji do útrob aspektů a vidíme hlubší motivy. Po několika elektrizujících dnech, ve kterých byli Uran s Merkurem ve při, se nyní přidává do party Venuše v Panně. Přináší uklidňující činy a nápady, dává jasné návody. nic neslibuje, ale navrhuje. Taková už je ta panenská Venuše. A tak vidíme, že k plánům existují alternativy. Vnímáme celé spektrum svých možností a dovedeme snadněji vyměnit a jednodušeji zaměnit cíle i cesty k nim.
Luna v Raku dopoledne Venuši i Merkur podporuje. Možná si nyní uvědomíme, že citlivé a střízlivé jednání je v těchto komplikovaných dnech klíčem k úspěchu.
Na globálním poli se to mračí. Pomalý a slabý Mars se blíží do kvadratury s Plutem. Mars je retrográdní, Pluto pár dní již nikoli. Pluto je po otočce také slabé. Proto jejich rozepře bude nejasná a nekonkrétní. Výsledky dnešních událostí bude možné interpretovat více způsoby. Hlavně tu nebude jednoznačný vítěz. Všichni zainteresovaní budou mít pocit, že trochu vyhráli a udělali něco po svém. A dost prohráli, protože se v lecčems museli podřídit. Pyrrhovo vítězství i Pyrrhova prohra. Takové výsledky si říkají o revanš. Stane se tak až bude Mars již v cestě dopředu, znovu se v tomto kvadrátu ocitne 24.12. nad ránem. S trochou nadhledu vidíme, že to, co se dnes bude dít, se v nějaké podobě dořeší před Vánoci.

Málo sil, nechuť řešit, nedostatek podnikavosti, komplikované začátky, na to ukazuje retro Mars, který míří kamsi do nitra. Je čas k obnově sil a k nalezení nových motivů pro život. Dnešní kvadratura s Plutem vybízí ke spálení účtů, k tlusté čáře, k transformaci, k přeměně. Znáte tarotovou kartu Smrt, že?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...