Hard Rock Cafe slaví 51. narozeniny. Nabídne koncert zdarma i americký ledový pohár

Celý příběh značky Hard Rock začal 14. června roku 1971, kdy si dva Američané otevřeli první Hard Rock Cafe v Londýně v prostoru bývalé prodejny Rolls Royce. Uskutečnili tím svůj sen spojit poctivé americké jídlo, skvělou hudbu a memorabilia hudebních hvězd a značka se za svých 51 let existence úspěšně rozšířila do 68 zemí světa. I v Hard Rock Cafe Praha budou mít hosté příležitost 14. června jejich narozeniny oslavit.

Celý den se bude v HRC zdarma podávat klasická sladká americká pochoutka z Coca-coly a vanilkové zmrzliny Coke float. Od 20 hodin do 22 hodin pak na podium vystoupí kapela Retro Live, která hraje ty největší hity rocku a popu 60. až 90. let v jedinečném a svěžím podání. Vstupné na koncert bude zdarma. Připraven bude také fotokoutek s tematickými rekvizitami.

Další informace a rezervace na adrese: www.hardrockcafe.com/location/prague/

Hard Rock International (HRI) operuje v 68 státech s 253 provozovnami zahrnujícími hotely, kasina, Rock Shop® a restaurace. V roce 2020 se společnost rozrostla také o divizi Hard Rock Digital zaměřující se na online retail sázkových kanceláří a interaktivních her. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově nejcennější sbírku hudebních memorabilií obsahující více než 86 000 předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě.

You may also like...