Desátý Autosalon na Primě předvede novou Fabii, blondýny v SUV a Toyotu RAV4 se třemi motory

Sledujte Autosalon ve středu 10. března ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 13. března v 8.05 na Primě nebo ten samý den ve 23.25 na CNN Prima NEWS. Objevte novinky ze světa automobilismu.

Úkolem pořadu Autosalon je představovat vám novinkové modely. Ale občas se dostaneme také k vozidlům, která se na trh teprve dostanou a jsou v takzvané předsériové podobě. A když se jedná o druhý nejprodávanější tuzemský automobil, bude to extra zajímavé. Přijměte pozvánku na svezení v nové Škodě Fabia.

SUV velikosti XXL jsou lákavá. Sedí se v nich jako v pokojíčku, mají všechnu možnou i nemožnou výbavu, slušný odpich – a pak ta bezpečnost a nadhled nad ostatními účastníky silničního provozu! Jak to ale dopadne, když do takového pětimetrového kolosu Ford Explorer posadíme malou blondýnu? Bude umět zaparkovat?

Když se řekne Toyota, znamená to pro mnoho motoristů automaticky hybrid. A často taky něco ne moc záživného. To však nebude náš případ. Když totiž populární softroad RAV4 dostane ne jeden, ale hned tři motory, zaujme to rázem i tak ostříleného experta, jako je Pepa. Přes 300 koní – to už zní hodně zajímavě!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Toyota

You may also like...