BILLA zavře pouze o Velikonočním pondělí, on-line mohou zákazníci nakupovat bez omezení

I v době Velikonočních svátků si zákazníci budou moci na prodejnách BILLA nakoupit vše potřebné pod jednou střechou. O Velikonočním pondělí 1. dubna pak budou, až na výjimky, všechny prodejny BILLA zavřené.

„Našim zákazníkům budou všechny prodejny BILLA dostupné, jak na Velký pátek, tak v sobotu i neděli podle své obvyklé otevírací doby. Na Velikonoční pondělí pak zůstanou naše prodejny zavřené, aby si i naši zaměstnanci mohli užít tento svátek se svými nejbližšími a odpočinuli si po náročném období,“ informuje Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Výjimku tvoří prodejny BILLA na Letišti Václava Havla a na hlavních nádražích v Praze a v Brně. Prodejny na Letišti Václava Halva a na hlavním nádraží v Praze zůstanou v den státního svátku 1. dubna otevřené pro zákazníky podle jejich běžné otevírací doby. K dispozici budou všem zákazníkům také všechny obchody BILLA Stop & Shop na čerpacích stanicích Shell nebo VIVA BILLA na čerpacích stanicích OMV.

BILLA e-shop pak bude po celé Velikonoce doručovat objednané nákupy bez omezení. Veškeré podrobnosti o otevírací době prodejen BILLA naleznou zákazníci na webových stránkách www.billa.cz.

You may also like...