ČD Lounge zpříjemní čekání na vlak

Počkat na svůj vlak v klidu s kávou, dobít si mobilní telefon nebo pracovat a nechat své děti hrát v dětském koutku, to a mnohem víc mohou cestující Českých drah, kteří využijí čekárny ČD Lounge.

ČD Lounge jsou k dispozici v železničních stanicích Praha hl.n., Pardubice hl.n., Olomouc hl.n., Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Břeclav a Brno hl.n. Cestující v nich mohou pohodlně počkat na svůj vlak nebo odpočívat před pokračováním v další jízdě.

Ve všech čekárnách ČD Lounge se mohou děti zabavit v hracích koutcích a k dispozici je tu také bezplatné připojení k internetu. Většina ČD Lounge je věnována významné osobnosti, která je spjatá se železnicí nebo s regionem.


Čekárny ČD Lounge jsou určeny pro cestující s platnou jízdenkou pro 1. třídu, s platnou jízdenkou pro 2. třídu s místenkou na rychlík (R) či vlak vyšší kvality (SuperCity, railjet, nightjet, EC, IC, EN), s lůžkovým či lehátkovým příplatkem, se zákaznickou aplikací IN 100 nebo IN Business. Čekárny mohou navštívit i cestující s dětmi do 10 let, těhotné ženy a cestující s platným průkazem ZTP nebo ZTP/P.

V ČD Lounge na hlavním nádraží v Praze je pro návštěvníky připravený i počítač, ze kterého mají možnost (placeného) tisku na černobílé tiskárně nebo ho mohou využít k připojení na internet.

Foto: archív ČD

You may also like...