Charitativní adventní trh se představí v hotelu The Mozart Prague

Hotel The Mozart Prague a charitativní organizace ACT FOR OTHERS spojí své síly, a během prvního adventního víkendu roku 2021, představí návštěvníkům i obyvatelům Prahy Charitativní adventní trh. Akce jako obvykle zahájí vánoční období, letos v kouzelném a historickém prostředí hotelu The Mozart, jehož srdce tvoří unikátní Pachtův palác. Stejně jako během předchozích ročníků nabídne Charitativní adventní trh pestrý výběr špičkových výrobků, hosté si budou moci pochutnat na tradičním charitativním svařeném víně a skvělém občerstvení. Pro zpříjemnění svátečního období připravili organizátoři akce také bohatý hudebně zábavný program.

Novinkou letošního Charitativního adventního trhu je nové místo konání v hotelu The Mozart na druhém břehu Vltavy.

Stejně jako v předchozích letech bude celkový výtěžek ze vstupného věnován na charitativní účely pro Sdružení Neratov. Navštivte nás a přispějte na dobrou věc! V hotelu Mozart budeme během těchto otevíracích hodin: 26. 11., 27. 11. 11.00-22.00 / 28.11. 11.00-18.00.

Act fof Others

Podpora významných projektů umožňujících integraci osob se zdravotním postižením v Neratově (neratov.cz) je jedním z hlavních cílů „Act for Others „. Nadace se sídlem v Praze, kterou založila Freifrau Melanie von Schilling, a kterou vede s dalšími čtyřmi členy správní rady, získává peníze pro lidi v nouzi tím, že vytváří akce, na kterých se lidé propojují. Jednou z těchto akcí je oblíbený a obdivovaný Charitativní adventní trh (vznikl v roce 2014), který je již považován za pražskou vánoční tradici, a který sdružuje kvalitní výrobky, zajímavé návštěvníky, a špičková hudební vystoupení. Nádherná atmosféra této výjimečné akce se vždy odehrává na unikátních místech v samotném centru Prahy.

Nadační fond Act fof Others, Barrandovská 21¨, 152 00 Praha 5. Zakladatelka/členka správní rady: Mgr. Melanie Freifrau von Schilling.

 

The Mozart Prague

70 jedinečných pokojů a apartmánů, dvě luxusní restaurace, dvě soukromá nádvoří, wellness centrum a prostory pro pořádání setkání a akcí, vinný sklep zásobený exkluzivními víny z našeho soukromého vinařství v Provence. Hotel si zachovává svůj majestátní půvab se zdobnou výzdobou, křišťálovými lustry a stropními freskami. Prostorné a individuálně navržené pokoje a apartmá, z nichž mnohé mají výhled na Vltavu a Pražský hrad, jsou ideální jak pro novomanžele a romantiky, tak pro skupiny přátel a rodiny využívající naše rodinná apartmá.

You may also like...