Edenred generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards

Společnost Edenred se stala generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards, hodnotí HR marketingové projekty firem na pracovním trhu. Soutěž, zaměřenou na kreativní a inovativní přístupy v HR práci, organizuje vzdělávací platforma Recruitment Academy. Ta sdružuje přední tuzemské profesionály v oblasti řízení lidských zdrojů, personálního poradenství nebo digitálních služeb. Vyhlášení vítězů letošního, sedmého ročníku soutěže se uskuteční 21. dubna v pražském divadle Jatka78.

Odborná porota dává ocenění v celkem šesti kategoriích. Letos poprvé udělí dvě hlavní ceny Recruiter roku, a to pro největší osobnost z řad HR expertů u zaměstnavatelů a zároveň i u náborových a personálních agentur.

Porotu soutěže tvoří přední osobnosti z řad personalistů, odborníků na HR marketing, expertů, kteří se zabývají různou formou rozvoje zaměstnanců a poradenstvím. Jsou mezi nimi například někdejší šéf Microsoftu a nyní kouč a mentor Jan Mühlfeit, ředitelka a jednatelka People Management Fóra Eva Hejlová či Michal Šrajer, spoluzakladatel společnosti Happiness@Work.

RA Awards je soutěž, která vznikla, aby motivovala společnosti ke zlepšování jejich HR marketingových aktivit. Za 7 let existence se stala tradiční akcí, kam se chodí inspirovat a edukovat HR odborníci, kteří mohou zároveň soutěžit v 6 základních kategoriích jako Kariérní video roku, Pracovní inzerát roku nebo Recruiter roku. Akce této velikosti vyžaduje kvalitní a relevantní partnery, a proto jsme se letos domluvili se společností Edenred, inovativním hráčem na poli firemních benefitů,říká José Kadlec, zakladatel Recruitment Academy.

„Naše partnerství s RA Awards navazuje na hlavní strategii společnosti Edenred, kterou je propojování firem, jejich zaměstnanců a obchodních partnerů. Ttím budujeme silné vztahy na poli zaměstnaneckých benefitů, protože investice do lidí – zaměstnanců – je tím nejdůležitějším klíčem k úspěchu všech firem,“ zdůrazňuje Peter Hradiský, generální ředitel Edenredu.

„Edenred je společnost, která se celosvětově zaměřuje na zaměstnanecké benefity, a proto nás zajímají nejnovější trendy v oblasti HR marketingu. Chceme být ve spojení s těmi, kdo přicházejí s novými nápady a určují směr, kam se obor vyvíjí. Právě to nám umožní partnerství s RA Awards. Díky vzájemné vazbě s těmi nejlepšími v oboru budeme mít možnost inovovat a doplňovat naši nabídku digitálních benefitů a HR řešení, tak aby vyhovovala zaměstnavatelům, a především jejich zaměstnancům,“ říká Aneta Martišková, ředitelka vnějších vztahů Edenredu. 

Poprvé se ceny Recruitment Academy Awards udělovaly v roce 2015, vyhlášeni byli vítězové v kategoriích Kariérní video roku a Kariérní stránky roku. Od té doby se s každým rokem rozšiřuje nejen počet kategorií, ale zejména množství přihlášených. Soutěž rychle získala výrazně inspirativní charakter pro českou HR komunitu.

V roce 2019 byla poprvé představena kategorie People’s Choice, ve které diváci sami hlasují pro kariérní video. Šestý ročník se v roce 2021 bez přítomnosti diváků vysílal online v živém přenosu z Kongresového centra v Praze. V průměru se do soutěže v posledních letech hlásí kolem 120 projektů firem z celé ČR. Letos se ceny budou udělovat na slavnostním galavečeru 21. dubna 2022 v Praze v divadle Jatka78.

„Samotným galavečerem ale pro nás partnerství nekončí. Budeme v kontaktu s Recruitment Academy a také s jednotlivými úspěšnými společnostmi. Chceme být spolutvůrci obsahu, který bude přinášet nové podněty a trendy pro českou HR komunitu,“ doplňuje Aneta Martišková.

You may also like...